چهارشنبه 02 خرداد 1403    2024/5/22

دوشنبه 19 تیر 1402 ، 59 : 14

کد خبر :

معاون استاندار فارس:

منابع مالی پروژه‌های تولیدی فارس با همراهی بانک‌ها تامین خواهد شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با توجه به محدود بودن منابع تسهیلاتی حمایتی تبصره ۱۸، منابع مالی مورد نیاز پروژه‌های تولیدی استان با همراهی بانک‌های عامل تامین خواهد شد.

به گزارش دوشنبه سبحان از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، مهدی خادمی در کارگروه حمایت از سرمایه گذاری استان با موضوع تخصیص منابع بانکی برای راه‌اندازی یک واحد تولیدی لوله پلی‌اتیلن در شهرستان اوز افزود: در صورت همراهی بانک‌ها، علاوه بر حل مشکل تامین مالی پروژه های تولیدی، نسبت مصارف به منابع بانک‌ها نیز به حد مطلوبی خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه در بسته حمایتی دولت، تغییر مسیر تسهیلات بانکها به سمت صنعت در نظر گرفته شده است، ادامه داد: توسعه صنعت یکی از برنامه‌های دولت مردمی سیزدهم است و در این مسیر حمایت های ویژه‌ای از صنایع به ویژه صنایع کوچک و متوسط خواهد شد.

منابع مالی پروژه‌های تولیدی فارس با همراهی بانک‌ها تامین خواهد شد

افزایش ۲ برابری ظرفیت اشتغال در صورت حمایت مالی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس همچنین در خصوص اقدامات انجام شده در جهت جلوگیری از تعطیلی یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای تولیدی کمربند ایمنی کشور در شیراز گفت: با پیگیری های این معاونت، اداره کل صمت، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و بانک ملی، راهکارهای حل مشکلات این واحد تولیدی کمربند ایمنی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

خادمی با اشاره به رویکرد مثبت بانک ملی در احیای واحدهای راکد فارس افزود: مشکل اعطای تسهیلات با منشا منابع داخلی این واحد تولیدی کمربند ایمنی با مصوبه کارگروه رفع موانع تولید مرتفع شده و به منظور حل مشکل دیون این شرکت به تامین اجتماعی نیز جلسه‌ای برگزار شد.

وی اظهار کرد: با توجه به معوقات ۶ ماهه حقوق پرسنل و به منظور توجه به حقوق جامعه کارگری و پیشگیری از هرگونه تنش اجتماعی، مصوب شده که اداره کل صمت در اولین فرصت نسبت به تخصیص تسهیلات جهت پرداخت معوقات مذکور اقدام کند.


دوشنبه 19 تیر 1402 ، 59 : 14

کد خبر :

بازدید : 193
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها