پنجشنبه 03 خرداد 1403    2024/5/23

دوشنبه 19 تیر 1402 ، 12 : 12

کد خبر :

حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده:

فیلم سینمایی «زود باش دیر میشه» کلید می‌خورد

حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده نام‌آشنای سینما از آغاز مرحله پیش‌تولید فیلم سینمایی «زود باش دیر میشه» در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری سبحان ، فیلم سینمایی «زود باش دیر میشه» به‌کارگردانی محمد حجت ذیجودی و تهیه‌کنندگی حبیب اسماعیلی، در زمره آثاری است که سال 1401 پروانه ساخت خود را از سازمان سینمایی دریافت کرد.

برای آگاهی از روند تولید این فیلم سینمایی، سراغ حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده «زود باش دیر میشه» رفتیم و دقایقی کوتاه با او هم‌کلام شدیم.

اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری سبحان از آغاز پیش‌تولید این فیلم سینمایی خبر داد و گفت: با توجه به شرایط و التهاباتی که در سال گذشته با آن مواجه شدیم، نتوانستیم فیلم را کلید بزنیم، به‌امید خدا از ماه آینده وارد مرحله پیش‌تولید خواهیم شد.

این تهیه‌کننده سینما با اشاره به ژانر فیلم افزود: «زود باش دیر میشه» در ژانر کمدی طبقه‌بندی می‌شود و یک طنز اجتماعی است.

اسماعیلی در پاسخ به این پرسش که آیا فیلم برای حضور در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر مهیا خواهد شد یا خیر، گفت: باید منتظر باشیم و ببینیم که مراحل ساخت فیلم چه‌زمانی به پایان می‌رسد، هنوز تا برگزاری جشنواره فیلم فجر زمان زیادی باقی است، ابتدا باید منتظر باشیم و ببینیم که فیلم چه‌زمانی آماده می‌شود، پس از آماده‌سازی فیلم، در این زمینه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.


دوشنبه 19 تیر 1402 ، 12 : 12

کد خبر :

بازدید : 210
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها