يكشنبه 03 تیر 1403    2024/6/23

دوشنبه 19 تیر 1402 ، 43 : 11

کد خبر :

لئوناردو: زمان جدایی امباپه از پاری‌سن‌ژرمن فرا رسیده است:

او توانایی رهبری یک تیم را ندارد

مدیر ورزشی پیشین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید که زمان جدایی امباپه از این تیم فرانسوی فرا رسیده است.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، لئوناردو که تابستان گذشته از سمت مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن اخراج شد و در آن زمان ادعای مطرح شده مبنی بر اینکه یکی از شروطی که کیلیان امباپه برای تمدید قراردادش با PSG تعیین کرده بود برکناری او از سمت مدیر ورزشی این تیم بوده را رد کرد، در تازه‌ترین اظهارنظر درباره این ستاره فرانسوی که این روزها با مدیران باشگاه PSG وارد جنگ لفظی شده، گفت: به اعتقاد من زمان جدایی امباپه از پاری‌سن‌ژرمن فرا رسیده است.

وی افزود: باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیش از امباپه وجود داشته و بعد از او هم وجود خواهد داشت. کیلیان 6 فصل است که در پاری‌سن‌ژرمن است و در این مدت 5 باشگاه فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده‌اند که هیچ‌کدام از آنها امباپه را در ترکیب خود نداشته‌اند. با رفتاری که او در دو فصل اخیر داشته، نشان داده که توانایی رهبری یک تیم را ندارد. امباپه بازیکن فوق‌العاده‌ای است، اما یک رهبر نیست. کیلیان گلزن بزرگی است اما بازیکن خلاقی نیست. ساخت تیمی حول او سخت است.

مدیر ورزشی پیشین تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در پاسخ به این پرسش که «آیا پاری‌سن‌ژرمن می‌تواند بدون امباپه فاتح لیگ قهرمانان شود؟»، اظهار داشت: این امکان وجود دارد چون از زمانی که امباپه به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شده، باشگاه‌هایی که او را در ترکیب‌شان نداشته‌اند در لیگ قهرمانان به قهرمانی رسیده‌اند.

این ستاره فرانسوی 24 ساله اخیراً در مصاحبه با مجله «فرانس فوتبال» مدعی شده بود؛ پاری‌سن‌ژرمن دچار چنددستگی شده و بازی در آن فایده‌ای ندارد که این واکنش سران این باشگاه و بازیکنان این تیم را در پی داشت و ناصر الخلیفی رئیس باشگاه در پاسخ به او گفت: «اگر این چیزی است که امباپه در مورد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فکر می‌کند، پس چرا آن را ترک نمی‌کند؟»

امباپه که تنها یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد، اخیراً به این باشگاه اعلام کرده بود که در پایان فصل پیش‌‌رو از این تیم جدا خواهد شد. مدیران باشگاه پاری‌سن ژرمن موضع روشنی دارند و تأکید کرده‌اند که در صورت عدم تمدید قرارداد، کیلیان را در این تابستان خواهند فروخت. از رئال مادرید به عنوان مقصد بعدی این بازیکن یاد شده است.

او تاکنون در 260 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و با 212 گل‌زده و 98 پاس‌گل، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌رود.


دوشنبه 19 تیر 1402 ، 43 : 11

کد خبر :

بازدید : 222
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها