پنجشنبه 24 خرداد 1403    2024/6/13

يكشنبه 18 تیر 1402 ، 57 : 13

کد خبر :

سریال رمضانی «رستگاری»:

مهدی سلوکی با «رستگاری» برمی‌گردد

رامین راستاد و مهدی سلوکی دو بازیگر جدیدی است که به سریال رمضانی «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده نمکی پیوستند.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، رامین راستاد و مهدی سلوکی به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «رستگاری» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی ویژه ایام ماه مبارک رمضان اضافه شدند.

در این سریال بیش از 20 بازیگر ایفای نقش می‌کنند. پیش‌تر محمود پاک‌نیت، علیرضا استادی و حمیدرضا هدایتی نیز به جمع بازیگران این سریال پیوستند.

مجموعه تلویزیونی «رستگاری» در مرکز سیمافیلم و در 30 قسمت تهیه و در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌رود.

چندی پیش مهدی نقویان رئیس مرکز سیمافیلم نامِ سریال‌های در حال ساخت و پیش‌تولید و آماده پخش را اعلام کرد. نامِ «رستگاری» مسعود ده نمکی هم آمد.

مختار سائقی بازیگر سینما و تلویزیون چند صباحی قبل گفت: قرار است در این سریال نقش منفی هم داشته باشد این سریال از ابتدای تیرماه کار تولید خود را آغاز می‌کند.

این بازیگر همچنین در توضیح نقش خود گفته که یکسری مدارک دستش می‌افتد و قرار می‌شود در ازای دریافت پولی مدارک را تحویل دهد اما طمع کرده و مدارک را نگاه می‌دارد و تا پایان کار این مدارک همراهش است. 

داستان سریال آن چنان که پیش از این گفته شده بود، فضایی ماورایی دارد.

فیلمنامه این سریال را حسن وارسته به نگارش درآورده است که در قالب 30 قسمت، سال گذشته تحویل تیم تولید شده است. نام وارسته در نگارش سریال‌هایی چون «پایتخت»، «دودکش»، «علی‌البدل»، «دیوار به دیوار» و «بچه‌ مهندس» به چشم می‌خورد و حالا طراحی و سرپرستی فیلمنامه سریال ماورایی «رستگاری» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی را عهده‌دار شده است.


يكشنبه 18 تیر 1402 ، 57 : 13

کد خبر :

بازدید : 215
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها