شنبه 11 آذر 1402    2023/12/2

يكشنبه 18 تیر 1402 ، 26 : 12

کد خبر :

نشریه «اوجوگو» :

موضع طارمی در قبال پیشنهاد میلان، منچستر و آرسنال

رسانه پرتغالی موضع ستاره ایرانی پورتو در قبال پیشنهاد باشگاه های بزرگ اروپا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پورتو این روزها مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپا قرار گرفته و پیشنهاداتی از آرسنال، منچستر یونایتد و میلان دریافت کرده است.

با این وجود نشریه «اوجوگو» پرتغال در گزارشی با عنوان «طارمی عجله ای برای ترک پورتو ندارد» به این موضوع پرداخت و نوشت: ایتالیایی‌ها میلان را به عنوان مقصد احتمالی طارمی معرفی می‌کنند اما این مهاجم عجله ای برای رفتن ندارد. ستاره ایرانی تا یک هفته دیگر به تمرینات پیش فصل پورتو ملحق می شود. 

طارمی با همان خونسردی برخورد با دروازه بان ها، تقریباً هر روز خبر علاقه باشگاه‌هایی با ظرفیت اقتصادی بالاتر از پورتو را برای جذبش دریافت می‌کند. این مهاجم همچنان در شهر بوشهر در تعطیلات به سر می برد و منابع نزدیک به او به «اوجوگو» اطمینان داده اند که او به هیچ وجه به مسائل مربوط به بازار توجهی ندارد.

همانطور که نام‌هایی مانند میلان، منچستریونایتد یا آرسنال از نظر ورزشی، جنگیدن برای عنوان قهرمانی و بازی در لیگ قهرمانان وسوسه برانگیز هستند، این ملی پوش ایرانی عجله ای برای ترک دراگائو ندارد. با این حال، در ایتالیا گفته می شود که میلان قبلاً با طارمی تماس گرفته تا از تمایل او برای انتقال به ایتالیا مطلع شود. 


يكشنبه 18 تیر 1402 ، 26 : 12

کد خبر :

بازدید : 93
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها