پنجشنبه 03 خرداد 1403    2024/5/23

شنبه 17 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

نگاهی به آخرین شرایط لیست بزرگسالان پرسپولیس؛

در انتظار خروجی‌های جدید

لیست بزرگسال باشگاه پرسپولیس در حال حاضر تنها یک جای خالی دارد و سرخپوشان برای جذب بازیکنان جدید باید نفرات دیگری را در لیست مازاد قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان ، باشگاه پرسپولیس پس از سکوت ابتدایی در نقل‌و‌انتقالات، چند روزی است که به یکی از شلوغ‌ترین باشگاه‌های ایران در بازار تابستانی تبدیل شده و با جذب شهاب زاهدی و مسعود ریگی و تمدید قرارداد چند بازیکن، عملکرد نسبتاً موفقی در روزهای اخیر داشته است. درست در همان زمانی که شاید کنترل بحران فسخ قرارداد بیرانوند مهم‌ترین اقدام سرخ‌ها در روزهای گذشته بود و این تیم را از یک بحران سخت خارج کرد.

پرسپولیسی‌ها اما در نقل‌و‌انتقالات با یک مشکل بزرگ دست و پنجه نرم می‌کنند و آن هم کاهش سهمیه بازیکنان بزرگسال تیم‌های لیگ برتری از 20 به 19 بازیکن است. مشکلی که باعث شده علیرغم خروج قطعی نام سه بازیکن (سیامک نعمتی، کمال کامیابی‌نیا و احمد گوهری) از لیست پرسپولیس، باز هم این تیم برای جذب بازیکنان جدید نیاز به خروج بازیکن داشته باشد.

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، وحدت حنانوف، وحید امیری، سروش رفیعی، سعید صادقی، محمد عمری، فرشاد فرجی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، مهدی عبدی، سینا اسدبیگی، مسعود ریگی، شهاب زاهدی و لئاندرو پریرا 18 بازیکن بزرگسال حاضر در لیست پرسپولیس را تشکیل می‌دهند که با فرض تداوم حضور تمام بازیکنان، پرسپولیس تنها یک جای خالی در لیست بزرگسال خود برای فصل بیست‌و‌سوم خواهد داشت. هرچند تا به این لحظه جدایی پریرا از لیست فعلی قطعی است و تنها توافق بر سر  چند بند جزیی باقی مانده است.

این شرایط در حالی برای پرسپولیس رقم خورده که مذاکرات برای تمدید قرارداد عیسی آل‌کثیر و میلاد سرلک همچنان در جریان است و در صورت توافق با این بازیکنان، عملاً لیست بزرگسال پرسپولیس به طور کامل پُر خواهد شد و سرخپوشان با هر خرید جدید، باید یک بازیکن را مازاد کنند! در این میان شنیده می‌شود حسین کنعانی‌زادگان و سعید عزت‌اللهی نیز مذاکرات جدی را با پرسپولیس پشت سر می‌گذارند و باید دید در نهایت دو لیست خالی سرخ‌ها (در صورت فسخ نهایی پریرا) با چه نام‌هایی پُر خواهد شد و آیا بازیکنان جدیدی به در خروجی باشگاه هدایت می‌شوند یا خیر.

نکته جالب دیگر درباره لیست پرسپولیس این است که این تیم هنوز دروازه‌بان دوم مطمئنی به جای گوهری جذب نکرده است. جایی که با جدایی قرضی این دروازه‌بان اکنون تنها علیرضا بیرانوند در لیست سرخ‌ها حضور دارد و ظاهراً کادرفنی پرسپولیس به دنبال جذب دروازه‌بان زیر 23 سال است تا حداقل از این بابت مشکلی برای تیمش ایجاد نشود.

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد احتمالاً این باشگاه پس از فسخ قرارداد پریرا، این تیم به سراغ جذب یک مهاجم خارجی دیگر هم خواهد رفت و با این شرایط باید دید چه بازیکنان جدیدی از لیست فعلی سرخپوشان کنار گذاشته خواهند شد.


شنبه 17 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 218
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها