يكشنبه 03 تیر 1403    2024/6/23

شنبه 17 تیر 1402 ، 59 : 14

کد خبر :

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت:

ابطال انتخابات ژیمناستیک؟ هر تصمیمی بگیرند تمکین می‌کنیم

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: من نمی‌توانم در مورد ابطال انتخابات فدراسیون اظهار نظر کنم و تصمیم‌گیری توسط مسئولان عالی‌رتبه ورزش کشور انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان، عابد حقدادی، رئیس فدراسیون ژیمناستیک در حاشیه گردهمایی روسای هیات استانی و روسای شاخه های هنری این رشته اظهار داشت: هدف ما گردهمایی روسای هیئت‌ها و مسئولان شاخه‌های فدراسیون بود که قرار بود، قبل از سال 1402 انجام شود اما بنا شد بعد از انتخابات فدراسیون برگزار شود. نیاز بود نظرات روسای هیئت‌ها و مسئولان شنیده شود.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک ادامه داد: نکات خوبی در مورد المپیاد استعدادهای برتر، جدول حق‌الزحمه و هزینه‌های آموزشی،‌ منطقه‌بندی 6 گانه کشور و ارزیابی عملکرد هیئت‌های استانی از مهم‌ترین اقدامات ما در این نشست بود. روسای هیئت‌ها نیز دغدغه‌های خود را در بخش‌های مختلف مطرح کردند. این موضوعات، جمع‌بندی شده و در هیئت رئیسه، مجمع یا کمیته‌های تخصصی مطرح خواهد شد.

وی افزود: در این نشست فقط رئیس هیئت خراسان جنوبی و آذربایجان غربی حضور نداشتند که با من هماهنگ کرده بودند و بقیه روسا حاضر بودند. در این جلسه اعتراض خاصی توسط حاضران مطرح نشد و بیشتر در مورد مسائل فنی فدراسیون صحبت کردیم.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک درباره ابطال انتخابات فدراسیون گفت:‌ من نمی‌توانم در این مورد اظهار نظر کنم و تصمیم‌گیری توسط مسئولان عالی‌رتبه ورزش کشور انجام می‌شود و هر تصمیم در این خصوص گرفته شود همه ما از آن تمکین می‌کنیم، همه ما در یک کشتی هستیم و باید به ورزش کشور کمک کنیم.

حقدادی ضمن اعلام بی اطلاعی از پاسخ به نامه فدراسیون جهانی گفت: سوالی از فدراسیون پرسیده نشده و من اطلاعی در این مورد ندارم و نمیدانم جواب داده‌اند یا خیر.

او در مورد شانس مدا‌ل‌آوری ملی‌پوشان ایرانی در بازی‌های آسیایی اظهار داشت:‌ با توجه به نتایجی که در جام‌های جهانی قبلی گرفته‌ایم، می‌توانیم 2 ورزشکار با شانس مدال در بازی‌های آسیایی و یونیورسیاد داشته باشیم. امیدوارم این اعزام‌ها بدون دغدغه انجام شود تا خسارتی به تیم ملی وارد نشود. تیم امسال ما مثل تیم جوانان که می‌توانست در سنگاپور تاریخ‌ساز شود، تیم خوبی است و 6 وسیله‌ شرایط خوبی داریم و به این تیم خیلی امیدوار هستیم.

حقدادی در مورد تغییر سرمربی و دبیر فدراسیون گفت: تاکنون هیچ تصمیمی در مورد تغییر سرمربی نگرفته‌ایم و در مورد تغییر دبیر هم بیانیه‌ای رسمی در سایت فدراسیون، منتشر کرده‌ایم جواب من است و به نظرم همان بیانیه فدراسیون پاسخ تمام سوالات است.

او با اشاره به عدم دسترسی فدراسیون به ایمیل مورد تایید فدراسیون جهانی افزود: موضوع ایمیل در قالب یک مصاحبه نمی‌گنجد. من کاملا آماده هستم تا در یک برنامه مفصل و تخصصی در این مورد حرف بزنیم. این، موضوع ساده‌ای نیست که من در یک دقیقه آن را بخواهم توضیح بدهم.


شنبه 17 تیر 1402 ، 59 : 14

کد خبر :

بازدید : 207
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها