يكشنبه 13 اسفند 1402    2024/3/3

پنجشنبه 15 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

دریادار تنگسیری:

تا لحظه آخر مقابل دشمن می‌ایستیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: به خانواده شهدا این قول را می‌دهیم که تا لحظه آخر مقابل دشمن بایستیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سبحان ، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ‌کننده و معاون روابط عمومی و تبلیغات نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه، ضمن احترام و تکریم مقام و جایگاه شهدا و خانواده‌های آنان گفت: به خانواده شهدا این قول را می‌دهیم که در مقابل دشمن تا لحظه آخر بایستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به روند اقتدارافزایی نیروی دریایی در پهنه دریا برابر دشمنان ایران به عملیات توقیف نفتکش انگلیسی اشاره و اظهار کرد: در این عملیات‌ها عنایت خداوند است که حکمرانی می‌کند و اگر غیر از این باشد، در صحنه نبرد نتیجه نمی‌گیریم؛ توقیف نفتکش انگلیسی ابعاد پنهانی دارد که هنوز به آن  پرداخته نشده است. یکی اینکه در این عملیات فرماندهان سطح یک ما در صف اول مقابله و تقابل با دشمن حضور داشتند.

وی افزود: زمانی که در این عملیات ناو آمریکایی قصد ورود به آب‌های ما را داشت، به آن‌ها اعلام کردیم اگر یک وجب به سمت ما بیایی، سیبل موشک‌های ما خواهید شد و پس از این هشدار، ناو آمریکایی به سرعت عقب‌نشینی کرد.

دریادار تنگسیری در ادامه خاطرنشان کرد: شک نداشته باشید اگر این نفتکش (انگلیسی) با  ۱۰ تا اسکورت هم آمده بود، محال بود بتواند از دستان ما فرار کند. ما مقابل شهدا قسم یاد کردیم؛ شهدا همرزم ما بودند و نخواهیم گذاشت خون این‌ شهدای والامقام هدر برود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان، رزمندگان نیروی دریایی سپاه را صاحبان مدال افتخار از فرماندهی معظم کل قوا به عنوان «دلاوران از جان گذشته» توصیف و با اشاره به  جایگاه روابط عمومی در سازمان خاطر نشان کرد: اعتقاد دارم روابط عمومی زبان گویای یک مجموعه است؛ هر چند حماسه امام حسین (علیه‌السلام) در روز عاشورا رقم خورد؛ اما آنچه آن را زنده نگه داشت، خطبه‌های امام سجاد (علیه‌السلام) و حضرت زینب (سلام‌الله علیها) بود.


پنجشنبه 15 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 185
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها