يكشنبه 03 تیر 1403    2024/6/23

چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 37 : 15

کد خبر :

رکورد مصرف برق در کشور شکسته شد

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: با توجه به وضعیت دمایی حاکم بر کشور، رکوردها پی در پی شکسته می شوند، به طوری که دیروز رکورد مصرف برق در کشور طی سال جاری شکسته شد و به ۶۹ هزار ۴۰۰ مگاوات رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری سبحان ، آرش کردی، مدیرعامل شرکت توانیر اظهار داشت: روز گذشته (سه شنبه) رکورد مصرف برق کشور طی سال جاری شکسته شد.

وی افزود: با توجه به وضعیت دمایی حاکم بر کشور، رکوردها پی در پی شکسته می شوند، به طوری که دیروز رکورد مصرف برق در کشور طی سال جاری شکسته شد و به 69 هزار 400 مگاوات رسید.

مدیرعامل توانیر خاطرنشان کرد: با توجه به پایداری هوا و تداوم گرما در سراسر کشور، احتمالا امروز میزان مصرف از روز گذشته بیشتر شده و رکورد جدیدی به ثبت برسد.

کردی با اشاره به برگزاری آزمون سراسری طی امروز و فردا، تامین برق حوزه های برگزاری آزمون را از واجبات کار صنعت برق اعلام کرد و با تاکید بر این که همه گروههای عملیاتی ما در وضعیت آماده باش کامل و ویژه مشغول خدمت رسانی هستند، از عموم مشترکان درخواست کرد تا همچون گذشته با اعمال روشهای مدیریت مصرف برق از جمله تنظیم دمای کولرهای گازی بر روی 24 درجه، صنعت برق را در راه تداوم خدمت رسانی مطلوب به هموطنان به ویژه طی این دو روز حساس برگزاری کنکور سراسری یاری کنند.


چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 37 : 15

کد خبر :

بازدید : 264
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها