دوشنبه 07 اسفند 1402    2024/2/26

چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 7 : 13

کد خبر :

دبیرکل جهاد اسلامی:

مردم فلسطین با شکست تجاوز به جنین به پیروزی بزرگی دست یافتند

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بامداد امروز چهارشنبه تاکید کرد که مردم فلسطین با شکست دادن تجاوز به جنین و اردوگاه آن، پیروزی بزرگی به دست آوردند. «تیپ جنین» و رزمندگان دلاور آن این پیروزی بزرگ را رهبری کردند.

به گزارش سبحان ، به نقل از فلسطین الیوم، فرمانده زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای مطبوعاتی تصریح کرد: مردم فلسطین با اتحاد و یکپارچگی خود در کنار مبارزان ثابت کرده‌اند که در هر رویارویی از جنگ سیف القدس (شمشیر قدس) تا نبرد اتحاد میدان‌ها، نبرد انتقام آزادگان و تا نبرد «بأس جنین» (دلیری جنین) می‌توانند دشمن را شکست دهند.

وی ادامه داد: این نبردهای سرافرازی است که توسط مردم فلسطین و نیروهای مقاومت آن ثبت شده است که سرآمد آنها گردان‌های القدس هستند و در این لحظات تاریخی کل جنین سر بر آورده و به تشویق مجاهدان و تیپ جنین می‌پردازد. این لحظات سرافرازی است که انشاءالله در مسیر مردم ما تا پیروزی نهایی باقی خواهد ماند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با درود بر مبارزان قهرمان و انقلابیون جنین و مردم آن که این پیروزی آشکار را در مقابل دشمن به ثبت رساندند، خواستار همبستگی ملی به منظور تقویت استواری اردوگاه جنین شد تا عنوانی الهام بخش برای انقلاب، چالش، جهاد و مقاومت باقی بماند.


چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 7 : 13

کد خبر :

بازدید : 169
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار بین الملل

پربازدیدترین ها