دوشنبه 07 اسفند 1402    2024/2/26

چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 13 : 9

کد خبر :

در پیامی از جانب سردار مومنی انجام شد:

تقدیر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از استاندار فارس

سردار مومنی در پیامی خطاب به دکتر ایمانیه از تلاش های استاندار فارس در امر مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان ها تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، سردار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی خطاب به دکتر محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، از تلاش‌های ایشان در مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها تشکر و قدردانی کرد. در متن پیام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر خطاب به استاندار فارس آمده است:
 
 بسم الله الرحمن الرحیم
 
 جناب آقای دکتر ایمانیه
 استاندار محترم استان فارس
 
 سلام علیکم
 خدمت به مردم ولایت مدار و شریف کشور جمهوری اسلامی ایران لوح افتخار زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که خدمتگزاران در این نظام مقدس بدان مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال گردیده و خوشنودی فرماندهی معظم کل قوا، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این ولی نعمتان بی‌توقع را نیز در پی دارد.
 اینجانب بر خود لازم می‌دانم از اقدامات و خدمات موثر و تلاش‌های بی‌دریغ جنابعالی، در امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها تشکر و قدردانی نموده و برای جناب عالی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون در ظل توجهات حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف را خواستارم.

چهارشنبه 14 تیر 1402 ، 13 : 9

کد خبر :

بازدید : 158
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها