دوشنبه 07 اسفند 1402    2024/2/26

سه شنبه 13 تیر 1402 ، 46 : 9

کد خبر :

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت:

۳۰ مدرسه توسط خیرین مدرسه‌ساز کرمانشاه در حال ساخت است

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: ۳۰ مدرسه توسط خیرین مدرسه‌ساز استان در حال ساخت است.

به گزارش سبحان مرزبان نظری ، با بیان اینکه هم اکنون کار ساخت ۱۰۳ پروژه دستگاه تعلیم و تربیت شامل پروژه‌های دولتی، خیری و ... در استان در حال انجام است، گفت: ۳۰ پروژه از این پروژه‌ها توسط خیرین مدرسه ساز استان در دست ساخت است.

نظری با اشاره به اهتمام خیرین استان در امر مدرسه‌سازی، گفت: خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون ۳۵ میلیارد تومان در امر مدرسه سازی مشارکت داشته اند.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه افزود: خیرین مدرسه‌ساز استان کرمانشاه امسال تعهد مشارکت ۵۰ میلیارد تومانی در امر مدرسه سازی داده اند که احتمالا همه این تعهدات را اجرایی خواهند کرد.

وی گفت: خیرین مدرسه ساز استان  در سنوات گذشته ثابت کرده‌اند یا تعهد ساخت مدرسه‌ای را نمی‌دهند، یا اگر تعهدی دادند قطعا به آن عمل می‌کنند.

نظری یادآور شد: خیرین مدرسه ساز استان کرمانشاه در سال گذشته تعهد مشارکت ۵۰ میلیارد تومانی داده بودند که  تعهدات خود را به طور کامل اجرایی کردند.

وی در ادامه اشاره ای هم به بالا بودن سرانه فضای آموزشی مجموعه آموزش و پرورش استان کرمانشاه در مقایسه با میانگین کشوری داشت و گفت: در حالیکه سرانه فضای آموزشی مدارس کشور ۵.۲ مترمربع به ازای هر دانش‌آموز است، این عدد در استان کرمانشاه ۶.۴ مترمربع به ازای هر دانش‌آموز است.


سه شنبه 13 تیر 1402 ، 46 : 9

کد خبر :

بازدید : 162
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها