دوشنبه 07 اسفند 1402    2024/2/26

دوشنبه 12 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

استاندار فارس تشریح کرد:

دستور ریاست جمهور برای رسیدگی فوری به حقوق و مزایای وزارت کشور

دکتر ایمانیه در پایان جلسه هیات دولت و استانداران گفت: تسهیلات برای ایجاد اشتغال و ساخت منازل مسکونی، تسریع در تزریق اعتبارات به منظور تکمیل و بهره برداری از آزاد راه شیراز _ اصفهان، حقوق و مزایای پرسنل وزارت کشور و افزایش اختیارات استانداران چهار موضوع اساسی مطرح شده توسط اینجانب در این جلسه بود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس دکتر محمد هادی ایمانیه عصر دیروز، در پایان جلسه هیات دولت و استانداران گفت: در این جلسه مطالب متنوعی از جانب وزیران و استانداران سراسر کشور مطرح شد.
استاندار فارس به موضوعات مطرح شده از جانب خود اشاره کرد و گفت: مسائل مرتبط با معیشت کارکنان وزارت کشور را با عدد و رقم مطرح کردم که با دستور ریاست جمهوری مقرر شد در مدت دو هفته، کمیته ای متشکل از وزیر کشور، ریاست سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان اداری استخدامی و چند نفر از استانداران این موضوع را بررسی و نتایج را اعلام کنند تا زمینه پرداخت بر اساس عدالت در سازمان ها، وزارت خانه ها و نهادهای مختلف دولتی فراهم شود.
محور دوم سخنان دکتر ایمانیه در نشست مشترک هیات دولت و استانداران به تسهیلات بانکی اختصاص داشت.
وی، با اشاره به تحقق ۱۳۰ درصدی اشتغال در سال ۱۴۰۱ و رتبه اول کشوری در تامین زمین نهضت ملی مسکن، تصریح کرد: با توجه به عملکرد استان در این دو حوزه که از اهداف اصلی دولت سیزدهم می باشد، خواستار تخصیص تسهیلات بیشتر در توسعه اشتغال و افزایش سرعت ساخت منازل مسکونی هستیم.
استاندار فارس به تقاضای استانداران مبنی بر افزایش اختیارات ایشان اشاره کرد و از موافقت رئیس جمهور در این زمینه خبر داد و اظهار داشت: نکته مهم دیگری که با هیات محترم وزیران مطرح کردم، تسریع در تزریق آخرین اعتبارات برای تکمیل آزادراه شیراز اصفهان از جانب وزارت راه و شهرسازی، وزارت دفاع و سازمان برنامه و بودجه بود.

 


دوشنبه 12 تیر 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 182
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها