يكشنبه 03 تیر 1403    2024/6/23

شنبه 28 مرداد 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

شهادت دو مأمور پلیس در درگیری با قاتل مسلح

جانشین فرمانده انتظامی استان از شهادت دو تن از مأموران انتظامی شهرستان اصفهان در درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند خبر داد و گفت: در این درگیری مسلحانه قاتل به هلاکت رسید.

به گزارش خبرگزاری سبحان از اصفهان، سردار محمدرضا هاشمی‌فر در این خصوص اظهار  داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی فردی مسلح و قتل شهروندی در یکی از خیابان‌های شهرستان اصفهان، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری 16 به محل اعزام شدند.

وی در ادامه گفت: با حضور مأموران در صحنه، فرد مسلح که عرصه را بر خود تنگ می‌بیند به‌محض مشاهده پلیس به‌سمت مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی می‌کند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان  افزود: در نهایت با اقدام سریع مأموران انتظامی حاضر در صحنه، قاتل مسلح در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت می‌رسد و دو نفر از مأموران انتظامی نیز به‌شدت مجروح و جهت مداوا به مرکز درمانی منتقل می‌شوند.

وی تصریح کرد: استواریکم امیر حسین‌زاده احمدی و گروهبان‌یکم محمداحسان شفیعی از مأموران شجاع کلانتری 16 شهرستان اصفهان پس از انتقال به بیمارستان به‌دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل شدند.

سردار هاشمی‌فر ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأموران وظیفه‌شناس به خانواده شهیدان والامقام، همرزمان وی و عموم مردم استان اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدان گرانقدر متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.


شنبه 28 مرداد 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 839
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اصفهان

پربازدیدترین ها