سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

يكشنبه 22 مرداد 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

فرصت ۲ماهه رییس قوه قضاییه برای صدور ۵۰۰۰ سند مالکیت در آباده فارس

نماینده مردم نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس با تشریح دستاورد‌های سفر رئیس قوه قضاییه به استان فارس گفت: دستور رئیس قوه قضاییه برای صدور بیش از ۵ هزار سند مالکیت شهروندان آباده موجب رضایتمندی گسترده مردم از دستگاه قضایی در این شهرستان شده است.

 

 فرهاد طهماسبی با اشاره به دستاورد‌های سفر اخیر رییس قوه قضاییه به استان فارس گفت: دستور رییس قوه قضاییه برای صدور بیش از 5 هزار سند مالکیت شهروندان آباده موجب رضایتمندی گسترده مردم از دستگاه قضایی در این شهرستان شده است.

وی گفت: بررسی اقدامات و دستورات رییس قوه قضاییه در سفر‌هایی که تاکنون به استان‌های دیگر کشور داشت، نشان داده که این سفر‌ها مفید و موثر بوده‌اند.

طهماسبی افزود: مقامات قضایی همراه با رییس قوه قضاییه در این سفر به سایر شهرستان‌های استان فرستاده شدند، از جمله رییس سازمان بازرسی کل کشور که به لامرد و مهر رفتند و به واحد‌های تولیدی و صنعتی این شهرستان‌ها سرکشی کردند.

نماینده مردم نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رییس عدلیه و هیئت بلندپایه قضایی همراه‌شان در این سفر، در اقدامی مهم و ارزشمند به کارخانجات و واحد‌های تولیدی که در استان با بحران مواجه شده بودند، ورود خوبی داشتند و کمک کردند این کارخانه‌ها ضمن رعایت حقوق اشخاص به چرخه تولید بازگردند.

طهماسبی خاطرنشان‌ کرد: تصمیمات و رهنمود‌های اتخاذ شده از سوی رییس دستگاه قضا جهت نصب دستگاه‌های ایکس-ری خودرویی، در مبادی ورودی استان که محل حمل قاچاق و موادمخدر بوده و نیرو‌های نظامی و فراجا، سال‌هاست در این زمینه با مشکلاتی مواجه بودند، یکی از اقدامات مهم انجام شده است که حتماً در کشف و پیشگیری از انجام این معضل، تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در این سفر به مشکلات مردم در صدور اسناد مالکیت بلحاظ تداخل پلاک نیز رسیدگی شد، گفت: وقتی دستگاه‌های اجرایی دیدند، دستگاه قضایی اینچنین پای کار آمده، به موضوع ورود کردند و در نتیجه به مشکل چهل ساله مردم آباده و نیز مرکز شهرستان بختگان که دریافت اسناد مالکیت خانه‌هایشان بود، با سرعت بیشتری رسیدگی شد.

نماینده نی‌ریز، استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رییس قوه قضاییه، فرجه زمانی 2 ماهه‌ای را مشخص کردند تا در این مدت بیش از 5 هزار سند مالکیت شهروندان آباده صادر شود و در اختیارشان قرار گیرد که این اقدام موجب رضایتمندی گسترده مردم از دستگاه قضایی در این شهرستان شده است.

طهماسبی تأکید کرد: مبالغ قابل توجهی اعتبارات مالی از سوی رییس دستگاه قضا برای پروژه‌های نیمه‌تمام قضایی و ساختمان‌های قوه قضاییه اختصاص یافت؛ تصمیمات بروز، قاطع و هدفمندی در این سفر در حوزه‌های مختلف اتخاذ شد که موجب رضایتمندی مردم استان فارس شده است.


يكشنبه 22 مرداد 1402 ، 0 : 12

کد خبر :

بازدید : 266
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فارس

پربازدیدترین ها