يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

سه شنبه 17 مرداد 1402 ، 29 : 15

کد خبر :

مرور پرونده‌های قضایی کودکان در فصل دوم «آقای قاضی»

تولید فصل دوم سریال «آقای قاضی» با عنوان «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» به کارگردانی سجاد مهرگان و تهیه‌کنندگی سیدحسام حسینی به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش سبحان از معاونت سیما، فیلمبرداری فصل دوم سریال آقای قاضی با عنوان جدید آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱ که در حال حاضر در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است، به زودی آغاز خواهد شد.

در فصل دوم سریال، بهزاد خلج آقای قاضی خواهد بود و در کنار او، چند بازیگر دیگر نیز به عنوان بازیگران ثابت به مجموعه اضافه خواهند شد. همچنین حدود ۴۰۰ تا ۴۵۰ بازیگر تئاتری جدید نیز در فصل دوم سریال معرفی می‌شوند.

سجاد مهرگان کارگردان این اثر درباره آن توضیح داد: کاراکتر اصلی سریال «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» با بازی بهزاد خلج، وارد یک شعبه جدید به نام شعبه ۱۲۱ می‌شود. در فصل دوم سریال، فقط فضای دادگاهی را ندیدیم و به محیط دادسرا هم رفته‌ایم، در واقع به فضای سریال‌های مرسوم تلویزیونی نزدیک‌تر شده است.

وی با اشاره به اینکه در داستان‌های «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» به درام‌های تک خطی نمی‌پردازیم، گفت: در فصل جدید سریال، داستان‌هایی متفاوت خواهیم داشت و تمرکزمان روی موضوعات پیچیده‌تر در کنار مشکلات عمومی حقوقی و قضایی خواهد بود. پس از فصل اول سریال، با توجه اعتمادی که نسبت به این سریال به وجود آمد و خروجی فصل اول آن، قوه قضاییه اعتماد بیشتری پیدا کرده تا داستان‌های پیچیده‌تری را در فصل دوم به تصویر بکشیم.

مهرگان عنوان کرد: در داستان‌ها دیگر درام‌های تک خطی نخواهیم داشت و علاوه بر آن، به دغدغه‌های روز مردم نیز توجه خواهیم کرد. مسائل و آسیب‌های اجتماعی از جمله پرونده‌های کودک و نوجوان از دیگر پرونده‌های مدنظر ما خواهد بود.

کارگردان «آقای قاضی؛ شعبه ۱۲۱» همچنین بیان کرد: این سریال با ترکیب جدیدی از نویسندگان شامل ۱۲ نویسنده شامل نویسندگان قبلی و جدید نگارش خواهد شد و طنزنویسی را نیز مدنظر قرار داده‌ایم. سرپرستی نویسندگان را نیز سیدمحمد حسینی برعهده دارد.

فصل اول سریال «آقای قاضی» که هم اکنون در حال بازپخش از شبکه دو سیما است، یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی به حساب می‌آید.


سه شنبه 17 مرداد 1402 ، 29 : 15

کد خبر :

بازدید : 104
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها