پنجشنبه 03 خرداد 1403    2024/5/23

دوشنبه 16 مرداد 1402 ، 30 : 13

کد خبر :

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر:

داروخانه مرکزی هلال احمر شبانه روزی شد

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از صدور مجوز شبانه روزی شدن داروخانه مرکزی جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش سبحان ، دکتر علیرضا عسکری از شبانه روزی شدن و توسعه خدمات داروخانه مرکزی هلال احمر خبر داد و گفت: با عنایت به تأکید رئیس جمعیت هلال احمر در راستای بهبود کیفیت خدمات رسانی در داروخانه هلال احمر، ما نیز اعلام آمادگی خود را در خصوص شبانه روزی شدن و اختصاص سهمیه دارویی بیشتر اعلام کردیم و خوشبختانه مجوز تأسیس داروخانه شبانه روزی مرکزی هلال احمر صادر شد.

وی ادامه داد: از آنجا که خدمت رسانی به موقع و تأمین اقلام درمانی مورد نیاز بیماران از اولویت‌های سازمان تدارکات پزشکی است ما نیز تمام تلاش خود را به کار بردیم تا بتوانیم خدمات مطلوب تری به مراجعین و بیماران ارائه دهیم.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به اینکه داروخانه‌های هلال احمر امید بیماران و هموطنان است، گفت: یکی از اولویت‌های ما افزایش ظرفیت دارویی و تلاش برای تکمیل سبد داروهای داروخانه هلال احمر است. در این راستا تمهیدات لازم برای افزایش سهمیه دارویی و تکمیل سبد دارو در داروخانه هلال احمر را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده تا بیماری با دست خالی از داروخانه خارج نشود.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر عسکری ضمن تشکر از همکاری سازمان غذا و دارو با مجموعه هلال احمر، خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به افزایش ساعت کاری داروخانه هلال احمر، سازمان غذا و دارو نیز با اختصاص سهمیه دارویی کافی زمینه همکاری هرچه بیشتر با بیماران و مراجعین را فراهم آورد.


دوشنبه 16 مرداد 1402 ، 30 : 13

کد خبر :

بازدید : 228
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها