پنجشنبه 30 فروردین 1403    2024/4/18

يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 2 : 15

کد خبر :

سخنگوی شهرداری شیراز خبر داد؛

تشکیل شورای تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز

سخنگوی شهرداری شیراز از تشکیل شورای تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهرداری این کلان‌شهر خبر داد.

به گزارش سبحان از  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رضا جاویدی از تشکیل شورای تبلیغات و اطلاع‌رسانی ر شهرداری، با توجه به دیدگاه مقام ارشد مدیریت شهری این کلان‌شهر در خصوص اهمیت جایگاه اطلاع‌رسانی و اقناع‌سازی افکار عمومی خبر داد.

او گفت: سیاست‌گذاری، تبیین خط ‌مشی و هماهنگی در امور اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی به افکار عمومی، هماهنگی در امور تبلیغی، فرهنگی و آموزشی و برنامه‌‌ریزی و سیاست‌گذاری جهت مدیریت فضای رسانه‌ای و توجه ویژه به فضای مجازی ازجمله موارد احکام محمدحسن اسدی به رئیس، دبیر و اعضای شورای تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز است.

سخنگوی شهرداری شیراز در این راستا به صدور احکام جداگانه شهردار کلان‌شهر شیراز اشاره و اظهار کرد: آرش فرج زاده قائم‌مقام شهردار به‌عنوان رئیس شورای تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهرداری و رضا جاویدی مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل به‌عنوان دبیر این شورا منصوب شدند.

جاودی بیان کرد: محمدعلی چوبینی معاون فرهنگی و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، هادی شه دوست شیرازی معاون حمل‌ونقل و ترافیک، داریوش ستایشگر مشاور شهردار و رئیس اتاق فکر شهرداری و رامین طالبی خیرنجانی مشاور شهردار به‌عنوان اعضای این شورا منصوب شدند.


يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 2 : 15

کد خبر :

بازدید : 246
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فارس

پربازدیدترین ها