يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 52 : 13

کد خبر :

رییس کمیسیون امورداخلی و شوراها؛

قیمت ارز تثبیت شد

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت:درتذکر شفاهی با تأکید بر اینکه مردم به ثبات قیمت ها نیاز دارند، اظهار کرد: قیمت ارز تا حدودی تثبیت شده است امیدواریم نرخ ارز پایین تر بیاید تا مردم بتوانند برای دخل و خرج خود برنامه ریزی کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی سبحان، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه ۱۵ مرداد مجلس شورای اسلامی، محمد صالح جوکار درتذکر شفاهی با تأکید بر اینکه مردم به ثبات قیمت ها نیاز دارند، اظهار کرد: قیمت ارز تا حدودی تثبیت شده است امیدواریم نرخ ارز پایین تر بیاید تا مردم بتوانند برای دخل و خرج خود برنامه ریزی کنند.

وی در ادامه به مشکلات کشاورزان و باغداران در فروش مستقیم محصولات خود اشاره و خطاب به وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: واسطه ها زندگی باغداران را نابود کرده اند دولت باید واسطه ها را از خرید محصولات باغی حذف کرده و سازوکاری فراهم کند که محصولات باغی با قیمت مناسب مستقیما از باغات به سبد کالای مردم منتقل شود.

نماینده مردم یزد در مجلس با تأکید بر اهمیت اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری، کشوری و تأمین اجتماعی تا ۹۰ درصد حقوق شاغلان یادآور شد: همچنین تعیین تکلیف نیروهای حق التدریسی و خرید خدمات ضروری است و باید به سال ها تجربه این معلمان اهمیت داده شود.


يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 52 : 13

کد خبر :

بازدید : 146
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها