جمعه 22 تیر 1403    2024/7/12

يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 50 : 9

کد خبر :

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:

قالیباف: برنامه‌ریزی‌ توطئه‌گران برای جدا کردن مردم از اهل بیت(ع) شکست خورد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت مؤمن ایران باشکوه‌تر از گذشته مجالس عزای حسینی را برپا داشتند و برنامه‌ریزی‌های دشمنان و توطئه‌گران برای جدا کردن مردم از اهل بیت(ع) شکست خورد.

به گزارش سبحان ، محمدباقر قالیباف در آغاز جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس و در نطق پیش از دستور خود بیان کرد: ملت مؤمن ایران اسلامی با شکوه‌تر از سال‌های گذشته مجالس عزای سید و سالار شهیدان را به نحو شایسته اقامه کردند. توطئه‌گران و دشمنان مردم ایران برای جدا کردن مردم از اهل بیت برنامه‌ریزی کرده بودند اما باز هم شکست خوردند و بار دیگر به جهانیان ثابت شد که ما ملت امام حسین هستیم و شعله عشق دیرینه ایرانیان و اهل بیت هر روز برافروخته‌تر می‌شود.

وی در ادامه اظهار کرد: از تمامی بانیان خیر، واعظان معزز و مادحین ارجمند و عموم خادمان که در برگزاری مراسم عزای حسینی در سراسر کشور تلاش کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و بطور ویژه از سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای جان برکف میدانی در فراجا و سایر نهادها که با دقت و هوشمندی، امنیت و آرامش مردم در مجالس عزای حسینی را فراهم کردند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرا رسیدن سالروز شهادت فرمانده متعهد سرلشگر خلبان عباس بابایی را گرامی می‌دارم و بر تمام شهدای پر افتخار نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درود فرستاده و یاد آنها را گرامی می‌دارم.


يكشنبه 15 مرداد 1402 ، 50 : 9

کد خبر :

بازدید : 118
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها