جمعه 07 مهر 1402    2023/9/29

شنبه 14 مرداد 1402 ، 30 : 11

کد خبر :

اعلام نتایج مسابقات قهرمانی کشور پرورش اندام

در بیستمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی آسیایی نفرات برتر رشته بادی‌بیلدینگ، بادی کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار و معلولین اعلام شدند.

به گزارش سبحان ، بیستمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی آسیایی به میزبانی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان اردبیل برگزار شد.

در این رویداد رقابت‌های دسته بیلدینگ، فیزییک، فیزیک کلاسیک، ماسکولار، بادی‌کلاسیک و پارابیلدینگ برگزار شد که در پایان با رای داوران نفرات برتر مشخص شدند که به شرح زیر می‌باشد:

پیشکسوتان بیلدینگ (۴۰ تا ۴۹ سال، ۸۰- کیلوگرم)

۱- محسن ایمانی - تهران

۲- کمال ذرافشان - اردبیل

۳- رضا یزدانی - فارس

۴- حسن کاویانی - فارس

۵- رسول اسکندری - زنجان

۶- اسماعیل غفاری - اصفهان

پیشکسوتان بیلدینگ (۴۰ تا ۴۹ سال، ۹۰- کیلوگرم)

۱- ابوالفضل صدقی - آذربایجان شرقی

۲- رضا دلفانی - تهران

۳- سعید نجاران - تهران

۴- پوریا تالانک - اردبیل

۵- مجید زمانی - لرستان

۶- محمود عبدالمالکی - مازندران

پیشکسوتان بیلدینگ (۴۰ تا ۴۹ سال، ۹۰+ کیلوگرم)

۱- عباس بیابانی - گیلان

۲- حامد امینی - اصفهان

۳- مرتضی سبحانی - تهران

۴- محمدرضا عزیزی - تهران

۵- علی آرین سرشت - خراسان رضوی

۶- ساجد نجف پور - اردبیل

پیشکسوتان بیلدینگ (بالای ۵۰ سال، ۸۰- کیلوگرم)

۱- رسول همتی - کرمانشاه

۲- محمود زارع - فارس

۳- محمد ابطحی - هرمزگان

۴- اکبر هاشمی - تهران

۵- لقمان لگزیان - البرز

۶- علی امامیون - مازندران

پیشکسوتان بیلدینگ (بالای ۵۰ سال، ۸۰+ کیلوگرم)

۱- وحید شکری - تهران

٢- مسعود نیک نام - خراسان رضوی

۳- علیرضا شاهمیری - تهران

۴- عباس محمدقاسمی - تهران

۵- سعید عینعلی - تهران

۶- محمدرضا عسگری - اصفهان

جوانان بیلدینگ (۷۵- کیلوگرم)

۱- علیرضا سعیدی زاده - خراسان رضوی

۲- امیرعلی یوسفی - خراسان رضوی

۳- امید حق لاله - آذربایجان شرقی

۴- سجاد محمدی - خراسان رضوی

۵- محمدمهدی عسگری - تهران

۶- همایون خداقلی زاده - اردبیل

جوانان بیلدینگ (۷۵+ کیلوگرم)

۱- محمدزمان پوردهج - یزد

۲- سهند صاحب الزمانی - اردبیل

۳- مهدی قاسمی - چهارمحال و بختیاری

۴- رضا حسین پور - مازندران

۵- حسین امینی پویا - مرکزی

۶- حمیدرضا علیپور - آذربایجان شرقی

بیلدینگ ۶۰ کیلوگرم

۱- فرامرز میرزایی - تهران

۲- عباس لیموچی - اصفهان

۳- محمدحسین مهتدی - اردبیل

۴- مجتبی فرقانی فرد - فارس

۵- محمد ملکی - البرز

۶- مهدی بهمن آبادی - تهران

بیلدینگ ۶۵ کیلوگرم

۱- عادل منوچهری - گلستان

۲- آریا عطافر - تهران

۳- حمیدرضا امینی - خراسان رضوی

۴- اسماعیل زارع - فارس

۵- امیرحسین بیواره - فارس

۶- رضا علایی - اردبیل

بیلدینگ ٧٠ کیلوگرم

۱- علی اصغر محمدپور - تهران

۲- شاهین اعلایی - اردبیل

۳- حسین افتخاری - آذربایجان شرقی

۴- احمدرضا شجاعی - خوزستان

۵- علیرضا خانی - آذربایجان شرقی

۶- عباس شب انگیز - اصفهان

بیلدینگ ۷۵ کیلوگرم

۱- مبین کریمی - مازندران

۲- بهزاد محرری - گیلان

۳- کمال ذرافشان - اردبیل

۴- محمد روزافزای - فارس

۵- مهرداد یگانه پرست - بوشهر

۶- قاسم علی بخشی - تهران

بیلدینگ ٨٠ کیلوگرم

۱- مرتضی آریایی نژاد - خراسان رضوی

۲- مسعود شمس الدینی - فارس

۳- عبدالله مولی زاده - مازندران

۴- محسن ایمانی - تهران

۵- محسن نکوئی - فارس

۶- سعید عرفخانی - زنجان

بیلدینگ ۸۵ کیلوگرم

۱- مهرداد شاه بازاده - تهران

۲- شهریار شول - کرمان

۳- امین روشنایی - اصفهان

۴- سعید گودرزی - فارس

۵- وحید رعنا رئوف - مازندران

۶- حمیدرضا نصیری - اردبیل

بیلدینگ ٩٠ کیلوگرم

۱- ابراهیم ارزشمند - فارس

۲- محمدحسین عارفی - البرز

۳- صابر کیانی - گیلان

۴- مهدی جنازیان - مازندران

۵- میلاد احمدی - تهران

۶- ابوالفضل صدقی - آذربایجان شرقی

بیلدینگ ١٠٠ کیلوگرم

۱- مهدی جابری نژاد - ایلام

۲- مجید قرجلو - اصفهان

۳- حسن پیروزمهر - اصفهان

۴- محمد نوروزی - تهران

۵- علی قیاسی - تهران

۶- مصطفی میلانی - لرستان

بیلدینگ ١٠٠+ کیلوگرم

۱- مهران رئیسی - اردبیل

۲- مرتضی محمودی - تهران

۳- مسعود قدیریان - اردبیل

۴- مصطفی برغوثی - اروند

۵- حسن موسی نژاد - گیلان

۶- رضا بیرانوند - لرستان

در پایان این رقابت‌ها "مهدی جابری نژاد" به مقام اوورالی دست پیدا کرد و به جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی دست پیدا کرد.

همچنین رده بندی تیمی رشته بیلدینگ به شرح زیر است:

۱- تهران الف

۲- فارس

۳- مازندران

دسته اول ماسکولار (١٧٨- سانتی متر)

۱- محمدحسن دایی - اصفهان

۲- مهدی حیدری - اصفهان

۳- مصطفی سیدججنی - اردبیل

۴- امیرحسین مختاری - اردبیل

۵- علیرضا نیک نظر - اصفهان

۶- ساسان حسینی - کرمانشاه

۷- حمیدرضا شهسواری - همدان

۸- نیما محمدنژاد - اصفهان

۹- حسین قهرمانی - البرز

۱۰- شهریار پندی - اردبیل

دسته دوم ماسکولار (۱۷۸+ سانتی متر)

۱- محمدمتین سیروسی - خراسان رضوی

۲- فرهاد مینایی - کرمانشاه

۳- علی مجدی - خوزستان

۴- بابک رستمی - کرمانشاه

۵- امیرسالار کوهی - خوزستان

۶- امیرحسین لشکری - اردبیل

۷- محسن لشکری - تهران

۸- علیرضا حسن پور - گیلان

۹- ابراهیم فرح شاد - گیلان

۱۰- محسن وکیلی - آذربایجان غربی

فیزیک کلاسیک پیشکسوتان (۴۰ تا ۴۹ سال)

۱- مهدی خویشاوند - لرستان

۲- مهدی کیانی - خراسان رضوی

۳- محمد جابری - آذربایجان شرقی

۴- حمید طهماسب - لرستان

۵- مهدی نصرالله - مازندران

۶- علی فاخر - آدربایجان غربی

۷- خالد دست باز - کردستان

۸- فرخ طاهری زر - اردبیل

فیزیک کلاسیک پیشکسوتان (۵۰+ سال)

۱- هادی ناظری - تهران

۲- سعید دارشانی - تهران

فیزیک کلاسیک جوانان (١۶ تا ۲۰ سال)

۱- علی اصغر عسگری - فارس

۲- علیرضا زاهدیان - فارس

۳- امیرحسین جهانگیری - اصفهان

۴- عرشیا شکیبایی - زنجان

۵- دانیال عابدی - خراسان رضوی

۶- عباس خمیس آبادی - کرمانشاه

۷- مبین انصاری - زنجان

۸- احمدرضا پیران - بوشهر

فیزیک کلاسیک جوانان (۲۱ تا ۲۳ سال)

۱- ابوالفضل عسگری - البرز

۲- مهیار هندوارکی - خراسان رضوی

۳- رضا کریمی - اصفهان

۴- محمد رسوا طائب - گیلان

۵- محمداحسان رضایی - خراسان رضوی

۶- عارف فولادی - خراسان رضوی

۷- کیان کریمی - کرمانشاه

۸- علی نصیری - لرستان

۹- پویا اکرادی - تهران

دسته اول فیزیک کلاسیک (١٧١ سانتی متر)

۱- ابوالفضل عسگری - البرز

۲- شهروز آزاد - اردبیل

۳- اسماعیل سهرابی - گیلان

۴- مسعود صادقی - البرز

۵- محمدرضا شرفی - زنجان

۶- فرهاد آقایی

۷- مهیار هندوارکی - خراسان رضوی

۸- مصطفی کوه یر - البرز

۹- رضا عطارزاده

۱۰- حمیدرضا محمدی - مازندران

دسته دوم فیزیک کلاسیک (۱۷۵ سانتی متر)

۱- ذوالفقار کشاورزمنش - اردبیل

۲- کاوه سلیمی - کرمانشاه

۳- محمد چشمه خاور - اردبیل

۴- رضا آقابابایی - اصفهان

۵- احسان اسلامی - تهران

۶- علیرضا گنجی - البرز

۷- علی اصغر عسگری - فارس

۸- بهزاد صارم - آذربایجان غربی

۹- حسین نظری - اردبیل

۱۰- حسین چهره پرداز - مازندران

دسته سوم فیزیک کلاسیک (١٨٠ سانتی متر)

۱- احمد مهری - اردبیل

۲- مهرداد حبیبی - اصفهان

۳- حمید کمیزی - مرکزی

۴- مجید مستوفی - فارس

۵- یوسف عظیمی - آذربایجان غربی

۶- علیرضا آزاد رنجبر - البرز

۷- رضا کولیوندی پور - تهران

۸- مسعود محسنی - کرمان

۹- جاوید سعادت پور - فارس

۱۰- محمدرضا گلعلی پور - قزوین

دسته چهارم فیزیک کلاسیک (١٨٠+ سانتی متر)

۱- سجاد پوردهقان - تهران

۲- پوریا ناصری - کرمانشاه

۳- مبین رضایی - تهران

۴- بهزاد ولی نژاد - اردبیل

۵- حسن اباذری - تهران

۶- رضا لهراسبی - اردبیل

۷- حسین پاشازاده - آذربایجان شرقی

۸- محمدمهدی اسلامی - تهران

۹- هاشم تقدمی - تهران

۱۰- شاهین صادقی - اصفهان

در پایان این رقابت‌ها "احمد مهری" به عنوان اوورالی رشته فیزیک کلاسیک رسید که ١٠٠ میلیون تومان جایزه قهرمانی را نیز از آن خود کرد و به قهرمانان هر دو دسته ماسکولار هر کدام ٥٠ میلیون تومان به عنوان جایزه اهدا شد.

پیشکسوتان بادی کلاسیک (۴۰ تا ۴۹ سال)

۱- فرهاد کفایی زاده - خوزستان

۲- علی فرخی - تهران

۳- فرشاد پزشک - کرمانشاه

۴- وحید یعقوبی - آذربایجان شرقی

۵- سعید شهرستانی - یزد

۶- محسن توکلی - اردبیل

پیشکسوتان بادی کلاسیک (بالای ۵۰ سال)

١- ابوالقاسم ناصری - خراسان رضوی

٢- ابوالفضل یاوری - یزد

۳- حسن عربی - سمنان

۴- عباس چیاند - قم

بادی کلاسیک جوانان (۱۶ تا ۲۰ سال)

۱- محمد سلطانی - اصفهان

۲- حسین قره چائی - خراسان رضوی

۳- محمد دبیری - فارس

۴- حسین نعیمی - خوزستان

۵- سینا فعال نوروزی - اردبیل

۶- علیرضا ثمری - اردبیل

بادی کلاسیک جوانان (۲۱ تا ۲۳ سال)

۱- ابوالفضل بهرام پور - اردبیل

۲- محمد رضایی - اردبیل

۳- علیرضا امجد - گیلان

۴- احسان ادیبی - چهارمحال و بختیاری

۵- رضا خواجه تبار - مازندران

۶- حسین عباس پور - آذربایجان شرقی

دسته اول بادی کلاسیک (۱۶۸ سانتی متر)

۱- ماهان اسدی - خوزستان

۲- اشکان بختیاری - اردبیل

۳- مهدی عابدینی - مازندران

۴- میثم زینعلیان - تهران

۵- جمال محمدی - تهران

۶- علی فریادرس - اصفهان

دسته دوم بادی کلاسیک (١٧١ سانتی متر)

۱- آرمین اسلام کیا - کرمانشاه

۲- ابوالفضل بهرام پور - اردبیل

۳- عرفان لطیفیان - تهران

۴- آرمان اسماعیل زاده - مازندران

۵- رضا یگانه - تهران

۶- سایمون راستگو - آذربایجان غربی

دسته سوم بادی کلاسیک (۱۷۵ سانتی متر)

۱- فرشاد عبادی - آذربایجان شرقی

۲- محمد محمدی - قزوین

۳- یاسر خوش نیت - تهران

۴- محمدامین کریمی - کرمانشاه

۵- محمدجواد ایژکی پور - تهران

۶- هومن مرادی - تهران

دسته چهارم بادی کلاسیک (١٨٠ سانتی متر)

۱- احمد شاره - خراسان رضوی

۲- فرید رشیدی فرد - اردبیل

۳- فریدون ولی پور - کرمانشاه

۴- وحید حسین زاده - خراسان رضوی

۵- فرهاد کفایی زاده - اروند

۶- مسعود نعمتی - تهران

دسته پنجم بادی کلاسیک (١٨٠+ سانتی متر)

۱- محمد احدی - کرمانشاه

۲- قدیر اسدزاده - مازندران

۳- امین فتاحی - اصفهان

۴- مصطفی غلامی - مرکزی

۵- حمید محمودی - اروند

۶- محسن کهن جامه - مازندران

در پایان این رقابت‌های این رشته نیز "فرشاد عبادی" به اوورالی رشته بادی کلاسیک رسید.

ویلچر

۱- مصطفی خضری - تهران

۲- آرمین کباری - تهران

سندروم

۱- مرتضی دولتی

۲- جواد الماسی - آذربایجان شرقی

پارابیلدینگ

۱- رضا اردشیر - تهران

۲- علی اصغر نیرومند - تهران

۳- رضا آذرشب - گیلان

۴- شمس الدین بهادریان - ایلام

۵- دانیال اسدالهی - سیستان و بلوچستان

۶- مرتضی شایگان - مازندران


شنبه 14 مرداد 1402 ، 30 : 11

کد خبر :

بازدید : 14
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها