سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

شنبه 14 مرداد 1402 ، 24 : 11

کد خبر :

خداحافظی زنگنه، بازگشت صمدی و رد پای مردخاکستری در جنجال کاراته!

ردپای مردخاکستری در حاشیه‌های تیم ملی کاراته بانوان، این بار پیش از اعزام تیم ملی به بازی‌های آسیایی دوباره جنجال به پا کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان ، کاراته طی چندین سال گذشته یکی از رشته‌های موفق ورزش ایران در تمام رویدادهای مهم دنیا بوده است. رشته‌ای که در ایران طرفداران فوق‌العاده زیادی بین علاقه‌مندان به ورزش‌های رزمی دارد، اما گویا حاشیه و برخی از حاشیه‌سازان دیدن آرامش در کاراته را دوست ندارند. این روزها در حالی که کمتر از ۴۸ روز به آغاز بازی‌های آسیایی باقی مانده است ناگهان اختلافات کهنه ارباب، سرمربی تیم ملی و زنگنه، مربی تیم ملی بروز می‌کند و در نهایت پگاه زنگه مربی تیم ملی کاراته بانوان رفتن را برای ماندن در کادرفنی تیم ملی ترجیح می‌دهد!

حالا در شرایطی که چشم امیدها به مدال‌های خوش رنگ کاراته ایران در هانگژو دوخته شده، این بار حاشیه‌های هدایت شده از سوی برخی افراد نام آشنا در کاراته گریبان تیم ملی بانوان را گرفته است. از آن سو این روزها جدایی زنگنه از کادرفنی تیم ملی بانوان بسیار بزرگ جلوه داده شده است و برخی‌ها به دنبال تکرار تراژدی جدایی سیمین از نادر هستند و به دنبال جنجال سازی! صد البته که زنگنه مربی بسیار توانمند و باهوشی است، اما اولویت همه ما مصالح و منافع ملی کشورمان در بازی‌های آسیایی است! 

در هر صورت، با توجه به نزدیک بودن بازی‌های آسیایی، مسؤولان فدراسیون باید با حاشیه‌سازان که اتفاقاً غریبه هم نیستند و همیشه رد پای آنها در تمام حواشی کاراته دیده می‌شود برخورد قاطع و بدون اغماض داشته باشند.

ظاهرا ارباب، نفر اول تیم ملی کاراته بانوان یا به عبارتی سرمربی تیم ملی نیز با خداحافظی پگاه زنگنه کنار آمده و موافقت خود را نیز اعلام کرده است و حتی شنیده‌ها حاکی از آن است که ارباب تصمیم گرفته به زودی دستیار خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی معرفی کند. هرچند که لاله صمدی یکی از گزینه‌های اصلی است اما گزینه‌های دیگری هم روی میز رئیس و نائب رئیس فدراسیون کاراته است. 

البته بازگشت لاله صمدی ما را یاد مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان (سال ۱۴۰۰ ) می‌اندازد، زمانی که مسعود رهنما مدیر فنی تیم ملی بانوان بود و ظاهرا بازهم  این مثلث برای بازی‌های آسیایی شکل خواهد گرفت! به نظر می رسد ردپای مردخاکستری کاراته بازهم در حاشیه های اخیر فدراسیون کاراته دیده می‌شود، ردپایی که همیشه پیش از اعزام تیم ملی به رویدادهای مهم دیده می‌شود، اما پس از گرفتن امتیازهای لازم آرامش به کاراته بازمی‌گردد.


شنبه 14 مرداد 1402 ، 24 : 11

کد خبر :

بازدید : 76
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها