سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

سه شنبه 10 مرداد 1402 ، 28 : 14

کد خبر :

تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره کسب و کارهای فرهنگی هنری

مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر از تأسیس نخستین مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی کسب و کارهای فرهنگی و هنری، در صندوق اعتباری هنر خبر داد و تأکید کرد: تلاش صندوق اعتباری هنر خدمت گسترده، عادلانه و فراگیر به هنرمندان و فعالان فرهنگی در سراسر کشور است.

به گزارش سبحان از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی با تشریح جزئیات تأسیس و در ادامه راه اندازی نخستین مرکز خدمات مشاوره و کارآفرینی با نام مسیر اقتصاد هنر(ماه)، اظهار داشت: در راستای توانمند سازی هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر در حوزه اقتصاد خلاق و رشد کسب و کار هنری، این مرکز مشاوره راه اندازی می شود.

ارائه خدمات متنوع به هنرمندان و فعالان فرهنگی

رئیس هیئت مدیره صندوق اعتباری هنر همچنین از ارائه خدمات متنوع به زودی به هنرمندان و فعالان فرهنگی خبر داد و افزود: مشاوره در حوزه کسب و کارهای فرهنگی هنری، شتابدهی کسب وکارها و استارت آپ ها، تورهای انتقال تجربه و... بخشی از خدمات قابل ارائه «مرکزمشاوره ماه» خواهد بود.

ایجاد خدمات در بسترهای مجازی اصحاب فرهنگ و هنر

پوراحمدی به نحوه ارائه خدمات مشاوره ای حضوری، برخط و بسته های غیر متصل اشاره کرد و گفت: ایجاد بسترهای مجازی خدمات مرکز مشاوره از اولویت های این مرکز است.

وی همچنین از تارنمای جامع کسب و کارهای هنری (آرت فریلنسر) به عنوان نخستین بستر جامع تعاملی کسب و کار هنری، نشان سبز به عنوان گواهی صلاحیت کسب و کار هنری در بستر دیجیتال و... به عنوان بخشی ازاین خدمات نام برد.

تأکید بر خدمت عادلانه و فراگیر به هنرمندان

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر همچنین با اشاره به نگاه ملی و توجه به توسعه متوازن خدمات از سوی صندوق اعتباری هنر خاطرنشان کرد: تلاش صندوق اعتباری هنر در این دوره وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت سیزدهم، خدمت گسترده، عادلانه و فراگیر به هنرمندان و فعالان فرهنگی در سراسر کشور است.

تأکید بر هم افزایی معاونت ها و شرکت های تابعه صندوق هنر در ارائه خدمات

پوراحمدی همکاری با هنرمندان و مشاوران اقتصادی طراز اول در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری، گستره جغرافیایی خدمات، استفاده از فناوری های نوین و ساختار چابک را بخشی از ویژگی های مرکز مشاوره صندوق اعتباری هنر عنوان کرد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر همچنین به هم افزایی معاونت ها و شرکت های تابعه صندوق هنر در عرصه ارائه خدمات اشاره و ابراز امیدواری کرد: در روزهای آینده شاهد افتتاح رسمی این مرکز در صندوق اعتباری هنر باشیم.


سه شنبه 10 مرداد 1402 ، 28 : 14

کد خبر :

بازدید : 60
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها