سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

سه شنبه 10 مرداد 1402 ، 24 : 12

کد خبر :

تیم ملی واترپلو به صربستان می‌رود

سرمربی تیم ملی واترپلو گفت: بعد از حضور تیم ملی صربستان در کشورمان، ما نیز اردوی ۲ هفته‌ای در این کشور خواهیم داشت تا با آمادگی بهتری راهی بازی‌های آسیایی شویم.

به گزارش سبحان ، مهدی پنام‌تاش روز سه‌شنبه در خصوص اردوی مشترک تیم ملی ایران و و تیم (ب) صربستان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که این برنامه برای اولین بار اجرا شد زیرا خیلی به آن نیاز داشتیم. پس از این اردو، ما مهمان کشور صربستان خواهیم بود و در این اردو ترکیب اصلی تیم ملی در بازی‌های آسیایی تقریبا مشخص خواهد شد و البته تمرینات جدی‌تری با نفرات برتر در صربستان خواهیم داشت. حدود ۲ هفته در این کشور حضور خواهیم داشت و یک تورنمنت خوب نیز برگزار خواهیم کرد که این مسئله بسیار به پیشرفت تیم ما کمک خواهد کرد. 

سرمربی تیم ملی واترپلو ایران با اشاره به بالا رفتن توقع‌ها از این تیم، عنوان کرد: پیش‌بینی من این است که نتیجه خیلی خوبی خواهیم گرفت؛ ما برای یک بازی آبرومندانه خواهیم رفت و خدا نیز پاسخ همه این تلاش‌های ما را با نتیجه‌ای که برایمان رقم خواهد زد، می‌دهد. من از همه مردم می‌خواهم که پشت ما باشند و دعا کنند تا بتوانیم یک نتیجه خوبی بگیریم.

وی درمورد حضور مربی جدید صربستانی در ایران گفت: ما باید از ابزار مناسب برای بالا بردن سطح تیم استفاده کنیم. هر روز که تیم پیشرفت می‌کند، باید ابزار را نیز به‌ روزرسانی کنیم تا در مسیر پیشرفت متوقف نشویم. قطعا نمی‌توانیم با تیمی که در سطح جهانی نیست، بهترین مربی جهان را بیاوریم و باید کم‌کم ارتقا پیدا کنیم و بالا برویم. ملاکوویچ تا اینجا به من و تیم بسیار کمک کرده است و خیلی توانستیم از او استفاده کنیم. تاکتیک‌ها و تمرین‌های خوبی به تیم ما اضافه کرده و تا حالا هیچی کم نگذاشته است.


سه شنبه 10 مرداد 1402 ، 24 : 12

کد خبر :

بازدید : 64
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها