پنجشنبه 30 فروردین 1403    2024/4/18

دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 34 : 15

کد خبر :

فرمانده انتظامی شهرستان فسا :

برادرکشی در فسا بخاطر ارث و میراث

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از دستگیری قاتلی خبر داد که با شلیک سلاح شکاری برادر ۲۶ ساله خود را به قتل رسانده بود.

به گزارش دریافتی سبحان ، سرهنگ محمدهاشم قسام دوشنبه در این باره اعلام کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری خانوادگی منجر به قتل در هفتم مردادماه سال جاری در روستای "دیندارلو" این شهرستان، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی ۲۸ ساله به علت ارث و میراث با شلیک سلاح شکاری برادر خود را به قتل رسانده و سریع از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی فسا عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و ماموران با اقدام به موقع و هوشمندانه، مطلع شدند که قاتل به سمت شهرستان داراب از توابع استان فارس در حال حرکت است.

قسام ادامه داد: کارآگاهان پس از اخذ نیابت قضایی به داراب عزیمت و با همکاری کارکنان پلیس آن شهرستان موفق شدند قاتل را در حالی که با سواری پراید در حال حرکت بود، شناسایی و با اقدامات فنی وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلاف بر سر ارث و میراث عنوان کرد، گفت: پلیس با افرادی که به صورت فردی و یا جمعی اقدام به شرارت و ایجاد ناامنی در جامعه کنند، با قاطعیت برخورد می‌کند.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.


دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 34 : 15

کد خبر :

بازدید : 146
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها