سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 15 : 15

کد خبر :

فردا سه‌شنبه؛

هجدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان برگزار می‌شود

هجدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان با هدف هم افزایی و شبکه سازی فردا سه‌شنبه ۱۰ مرداد در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، هجدهمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان از سلسله رویدادهای این عرصه با هدف هم افزایی و شبکه سازی فردا سه شنبه ۱۰ مرداد از ساعت ۸ صبح با حضور ۴۰۰ فعال حوزه کودک و نوجوان به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این برنامه تعامل، شبکه سازی، هم افزایی و با رویکرد تعامل با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با موضوع بررسی ظرفیت‌های قابل تعامل میان فعالان حوزه کودک و نوجوان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با شعار «ایده‌های نوین فرهنگی برای کانون پرورش فکری» تدارک دیده شده است.

در این دورهمی که بیش از ۴۰۰ فعال حوزه کودک و نوجوان از سراسر ایران حضور خواهند داشت، نمایندگانی از زیست بوم حوزه کودک و نوجوان، فرصت‌های قابل اشتراک گذاری با جمع فعالان حوزه کودک و نوجوان را ارائه خواهند کرد.

این رویداد در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب، سالن بهنام برگزار می‌شود.

علاقمندان و فعالان حوزه کودک و نوجوان، جهت شرکت در این گردهمایی می‌توانند از طریق نشانی Dorehami.net/koodak/event18 نام نویسی کنند.


دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 15 : 15

کد خبر :

بازدید : 158
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها