سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 48 : 14

کد خبر :

بازدید سر زده از خوابگاه آزادی

دبیرکل کمیته ملی المپیک به صورت سر زده از خوابگاه آزادی که طی چند وقت با حواشی مختلف ناشی از مسائل رفاهی روبرو شده است، بازدید کرد.

 به گزارش سبحان ، مناف هاشمی پس از حضور در مجموعه ورزشی آزادی به منظور بازدید از درمانگاه پزشکی مجموعه ورزش آزادی و اطلاع از آخرین وضعیت پزشکی کاروان اعزامی به هانگژو، به صورت سرزده همراه با خبرنگاران از خوابگاه آزادی بازدید کرد تا در جریان آخرین وضعیت اسکان، تغذیه و مسائل رفاهی و خدماتی ورزشکاران قرار گیرد.

مسئول نگهداری خوابگاه آزادی خطاب به مناف هاشمی با اشاره به اینکه خوابگاه در مجاورت پیست اتومبیلرانی قرار دارد، گفت: صدای اتومبیلرانی ورزشکاران را آزار می‌دهد و درخواست دوجداره یا سه جداره کردن پنجره‌ها را داریم که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفته است و دستور دادید که این اتفاق رخ دهد.

وی ادامه داد: تعمیر سرویس‌های بهداشتی که چهار مورد است باید انجام شود اما تعداد آن‌ها کافی است. مسئول نگهداری خوابگاه نصرت در مورد کیفیت غذا نیز، خاطرنشان کرد: کیفیت غذا مطلوب نیست و غذا از بیرون ورزشگاه آزادی تهیه می‌شود و ورزشکاران می‌روند بر اساس قراردادی که منعقد شده غذای خود را می‌خورند و بر می‌گردند.

مناف هاشمی، دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز با بیان اینکه با شرکت توسعه تلاش می‌کنیم توافقی داشته باشیم، عنوان کرد: اگر فضای بزرگتر و مشابهی مدنظر قرار دهند برای بانوان نیز می‌توانیم مجموعه مدرنی بسازیم که مورد استفاده ۱۰۰ نفر از ورزشکاران زن قرار گیرد.

وی ادامه داد: خوابگاه نیاز به بازسازی کامل دارد و قبل از المپیک نمی‌توانیم آن را تخریب کنیم اما بعد از بازی‌های آسیایی تمام مشکلات مربوط به پنجره و سرویس‌های بهداشتی و حتی مسائل مختصر را بهبود می‌بخشیم تا در المپیک هم مورد استفاده قرار گیرد اما اگر توفیق باشد این مکان باید بعد از المپیک مورد بازسازی اساسی قرار گیرد.

هاشمی تاکید کرد: واقعیت این است که ظرفیت این مجموعه کافی نیست و چه در مجموعه آزادی و چه در مجموعه انقلاب اگر بتوانیم فضای جدیدی را از شرکت توسعه بگیریم از منابع مالی برخوردار هستیم که بتوانیم یک یا دو مجموعه خوابگاهی برای ورزشکاران با امکانات روز و با تایید و نظر هیات اجرایی که قطعا همگی موافق خواهند بود، مدنظر قرار دهیم.


دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 48 : 14

کد خبر :

بازدید : 106
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها