دوشنبه 03 اردیبهشت 1403    2024/4/22

دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 2 : 12

کد خبر :

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران:

رشد و تعالی پدافند هوایی نتیجه اعتماد به نیروی مستعد، نخبه و متعهد است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه اولویت ارتش تربیت فرماندهان و مدیران انقلابی، شایسته و با استعداد است، گفت: رشد و تعالی پدافند هوایی در بخش‌های مختلف، نتیجه اعتماد به نیروی مستعد، نخبه، معتقد و متعهد است.

به گزارش خبرنگار دفاعی سبحان ، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در بازدید از روند پیشرفت کانون ارزیابی و رشد سرمایه‌های انسانی نیروی پدافند هوایی ارتش، در جمع فرماندهان، معاونان و مدیران این نیرو، با تأکید بر اینکه اولویت ارتش تربیت فرماندهان و مدیران شایسته، مؤمن و متعهد در تراز انقلاب اسلامی است، بیان کرد: شناسایی کارکنان با استعداد، تقویت ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها و نیز انتصاب براساس احصای شایستگی‌ها و عملکردهای مؤثر، یقیناً موجب افزایش توان رزم و قدرت بازدارندگی کشورمان می‌شود.

فرمانده کل ارتش اظهار داشت: رشد و تعالی پدافند هوایی در بومی‌سازی و به روز رسانی تجهیزات راداری و موشکی ماحصل اعتماد به نیروی انسانی با استعداد، نخبه و متعهد است که این تفکر و اقدامات منبعث از آن، باید بیش از پیش تقویت شود.

سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: کانون رشد سرمایه‌های انسانی پدافند هوایی ارتش در تحقق منویات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) برای توجه و تمرکز بر کشف استعدادهای جوانان و تربیت و پرورش استعدادها بوده است.

وی افزود: قطعاً فرماندهان آینده ارتش در مقاطع و مناصب مختلف باید الگویی از یک مدیر جهادی معتقد، مؤمن، متعهد و انقلابی با بازدهی و کارایی بالا در اداره صحنه‌های دشوار، برای جوانان و نسل‌های بعدی باشند تا در تمامی عرصه‌ها شاهد پیشرفت مورد انتظار باشیم.

فرمانده کل ارتش گفت: کانون ارزیابی و رشد سرمایه‌های انسانی وظیفه دارد با ارزیابی اصولی و صحیح، رشد و توانمندسازی مستمر کارکنان و انتخاب و سپس زمینه انتصاب برای مناصب مختلف را برای نهادینه‌سازی اصل شایسته‌سالاری فراهم کند.


دوشنبه 09 مرداد 1402 ، 2 : 12

کد خبر :

بازدید : 60
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها