يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

يكشنبه 08 مرداد 1402 ، 47 : 13

کد خبر :

سرمربی تیم فوتبال شهرراز :

شیراز ۷۰ درصد ترکیب تیم شهرراز برای مسابقات لیگ دسته یک مشخص شده است

سرمربی تیم فوتبال شهرراز شیراز با اظهار اینکه ۷۰ در صد ترکیب این تیم برای مسابقات لیگ دسته اول مشخص شده است،‌ گفت: دو هفته است تمرینات فشرده را شروع کردیم و می کوشیم در مسابقات عملکرد مناسبی داشته باشیم.

ستار زارع روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار سبحان ، بیان کرد:‌ بازیکنان با کیفیت و صاحب کارنامه ای را به خدمت گرفته ایم تا تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم ضمن اینکه چند بازیکن خوب دیگر را به خدمت خواهیم گرفت.

بر گزاری اردوی تدارکاتی در تهران

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد:‌ برای آمادگی بیشتر یک اردوی ۱۵ روزه را در تهران برگزار و با چند تیم خوب هم بازی تدارکاتی خواهیم داشت تا نقاط ضعف و قوت تیم مشخص شود و سپس در شیراز تمرینات را از سر خواهیم گرفت و با قدرت در مسابقات لیگ دسته یک شرکت خواهیم کرد.

صعود به لیگ برتر اهداف باشگاه است، حمایت از بخش خصوصی

زارع با بیان اینکه صعود به لیگ برتر ازاهداف و برنامه باشگاه برای سال های آینده است،‌ تصریح کرد: سرمایه گذاران باشگاه اهداف بزرگی را در سر دارند که آن هم صعود به لیگ برتر است و امیدوارم مسئولان استان حمایت کنند تا این افراد که در شرایط سخت اقتصادی روی فوتبال سرمایه گذاری کردنده اند برای تحقق اهدف خود سرد نشوند.

آماده شدن ورزشگاه پارس و حافظیه انتظار از مسئولان

کاپیتان اسبق تیم برق شیراز ۷۵ ساله که دیگر نامی از این تیم نیست‌،‌ اظهار داشت:‌ مهمترین ابزار برای ارایه بازیهای جذاب داشتن زمین چمن باکیفت است و از مسئولان ورزش و استان می خواهیم تا هر چه زودتر زمین ورزشگاه پارس و حافظیه مهیا و به انتظار چندین ساله هواداران در فوتبال فارس پایان داده شود.

سرمربی تیم شهرراز افزود:‌ فجر شهید سپاسی و شهر راز ۲ نماینده فارس در لیگ دسته یک هستند که برای بازگشت به روزهای اوج فوتبال فارس و داشتن دو تیم در لیگ برتر نیاز به حمایت دارند تااین اتفاق خوب که هواداران فوتبال سالهاست انتظار آن را می کشندٰ، رقم بخورد.

زارع گفت:‌زمین ورزشگاه بعثت آموزش و پرورش فارس در شیراز را به مدت یکسال اجاره کرده ایم تا از بابت تمرین کردن مشکل نداشته باشیم هر چند نمی توان در این ورزشگاه مسابقات لیگ را بر گزار کرد چرا که مورد تایید سازمان لیگ نیست برای همین هم تاکید داریم ورزشگاه پارس و حافظیه آماده مسابقات شود.

 

۷۰ درصد ترکیب تیم شهرراز  برای مسابقات لیگ دسته یک مشخص شده است+فیلم
 تمرینات تیم شهر راز

دربی شیراز از لیگ برتر تا دسته یک ، برق و فجر، قشقایی، هم اینک شهرراز

به گزارش سبحان ،‌ دیدار ۲همشهری که دربی گفته می شود در تاریخ فوتبال دنیا سالهاست وجو دارد و برای همین این گونه بازی ها هم برای تماشاگران و هم بازیکنان از یک هفته قبل تا مدت ها بعد بحث دربی در شهر داغ است که مهمترین و قدیمی ترین دربی آسیا تیم های استقلال پرسپولیس با ۱۰۱ بازی دارند.

سال های نه چندان دور خوش فوتبال فارس

در آن سال های نه چندان دور که فوتبال فارس با ۲ تیم در لیگ برتر حال روز خوبی داشت شهرآورد برق و فجر هم دوبار در لیگ برتر رقم می خورد اما دربی شیرازی ها چند سالی است که در دسته یک برگزار می شود و پس از انتقال تیم قشقایی شیراز به یزد پس از یک وقفه یک ساله دوباره شاهد دربی شیرازی این بار با فجر وشهر راز هستیم

اوایل شهریور آغاز فصل جدید لیگ دسته یک

مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور جام آزادگان در فصل جدید قراراست با شرکت ۱۸ تیم ازاوایل شهریورماه سال جاری آغاز شود.

تیم های فجرشهید سپاسی و شهر راز شیراز که امتیاز تیم آرمان گهر سیرجان را خریداری کردٰ نمایندگان استان فارس در لیگ دسته یک فوتبال جام آزادگان هستند.

تیم های اول و دوم لیگ آزادگان در فصل جاری به لیگ برتر دوره بیست چهارم صعود خواهند کرد.


يكشنبه 08 مرداد 1402 ، 47 : 13

کد خبر :

بازدید : 76
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها