جمعه 22 تیر 1403    2024/7/12

يكشنبه 08 مرداد 1402 ، 13 : 13

کد خبر :

سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تا پایان مرداد اثر می‌پذیرد

سامانه سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تا پایان مردادماه پذیرای ثبت نام آثار متقاضی در این دوره از جشنواره خواهد بود.

به گزارش سبحان از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، متقاضیان حضور در سی ‌و پنجمین جشنواره بین ‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان از ابتدای مرداد با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانی‌های www.icff.ir یا https://portal.icff.ir و انتخاب گزینه «ثبت نام در جشنواره» می‌توانند نسبت به ثبت نام آثار خود طبق فراخوان اعلام شده اقدام کنند و این فرآیند تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

به منظور حفظ آئین‌نامه و روند حرفه‌ای برگزاری جشنواره، مهلت ثبت نام نهایی متقاضیان حضور در سی‌وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان تنها تا پایان مرداد ماه بوده و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

متقاضیان حضور در سی‌وپنجمین جشنواره در صورت نیاز به ارتباط با دبیرخانه جشنواره می‌توانند به نشانی خیابان ولی‌عصر، نرسیده به ایستگاه توانیر، نبش خیابان لنکران، پلاک ۲۴۵۴ طبقه پنجم مراجعه و یا با شماره تلفن‌های: ۸۸۱۹۴۲۳۵ – ۸۸۱۹۴۲۴۸ تماس حاصل نمایند.

دوره سی و پنجم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مسیر تحقق اخلاق، آگاهی، امید و تلاش برای پرورش و رشد نسلی آینده‌ساز، متعهد، مومن و پیشرو در ۲ بخش رقابتی و جنبی، به دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان مهرماه سال جاری به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود.


يكشنبه 08 مرداد 1402 ، 13 : 13

کد خبر :

بازدید : 76
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار فرهنگی

پربازدیدترین ها