پنجشنبه 03 خرداد 1403    2024/5/23

شنبه 07 مرداد 1402 ، 17 : 15

کد خبر :

سخنگوی دولت:

مشکلات ناشی از ‌یک دهه معطل نگه داشتن کشور حل خواهد شد

سخنگوی دولت نوشت: با جایگزین شدن مدیریت جهادی و تلاش شبانه‌روزی به جای مدیریت خسته و دولت بی‌تفاوتی که تبلور ادب آن تا امروز هم در رسانه‌های حامی آن دیده می‌شود، قطعا مشکلات ناشی از نزدیک ‌یک دهه معطل نگه داشتن کشور حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت سبحان ، «علی بهادری جهرمی» در واکنش به حاشیه سازی روزهای اخیر در فضای مجازی که در پی برداشت نادرست از صحبت های وی درمورد واکنش رئیس جمهور به گرانی های اخیر بود، تصریح کرد: چند شب پیش توفیق عزاداری در هیئت یکی از کوره‌های آجرپزی حاشیه تهران را داشتم. پس از جلسه به درخواست آن عزیزان، چند دقیقه‌ای در پاسخ به وضعیت رسیدگی به مشکلات صحبت کردم. گفتم دولت و شخص رئیس‌جمهور شبانه‌روز و با تمام توان تلاش می‌کنند مشکلات را برطرف کنند.

وی در ادامه آورد: روایتی از دلسوزی رئیس‌جمهور نسبت به مشکلات به ارث رسیده و نحوه مطالبه امور از وزرا، به مذاق رسانه‌های لندنی و اشخاص همسو با دروغ‌پردازی آنها خوش نیامد و بازهم موجب عصبانیت آنها شد. دولت مردمی فارغ از این حواشی، با اتکا به مردم و همت جوانان از شهریور ۱۴۰۰ پیگیر حل بحران‌های گذشته است.

سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: تمرکز بر امور راهبردی، حل مسائل و مشکلات قدیمی و روی زمین مانده، برنامه‌محوری، تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام که مردم گاهی تا ده‌ها سال معطل تکمیل آن‌ها بودند، مسئولیت‌پذیری و دوری از حواشی از مهم‌ترین رویکردهای دولت در این حدود دوسال گذشته بوده است.

بهادری جهرمی تاکید کرد: با جایگزین شدن مدیریت جهادی و تلاش شبانه‌روزی بجای مدیریت خسته و دولت بی‌تفاوتی که تبلور ادب آن تا امروز هم در رسانه‌های حامی آن دیده می‌شود، قطعا مشکلات ناشی از نزدیک ‌یک دهه معطل نگه داشتن کشور حل خواهد شد، ان‌شاالله.


شنبه 07 مرداد 1402 ، 17 : 15

کد خبر :

بازدید : 164
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها