دوشنبه 07 اسفند 1402    2024/2/26

شنبه 07 مرداد 1402 ، 15 : 15

کد خبر :

دوره آموزش بین‌الملل «راشد» سازمان بسیج دانشجویی برگزار می‌شود

دبیر قرارگاه منطقه‌ای قفقاز سازمان بسیج دانشجویی از برگزاری اولین دوره آموزش بین الملل «راشد» خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری سبحان ، اولین دوره آموزش بین الملل آشنایی با منطقه قفقاز با عنوان راشد از 14 مرداد ماه آغاز خواهد شد.

مبین احمدی دبیر قرارگاه منطقه ای قفقاز سازمان بسیج دانشجویی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: این دوره آموزشی با در نظر گرفتن ظرفیتی برا حضور و شرکت 600  نفر از دانشجویان، طلاب و فعالین بین الملل در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و تخصصی برگزار خواهد شد.

وی افزود: سرفصل های آموزشی متفاوتی از جمله ضرورت کار در عرصه بین الملل، صدور گفتمان انقلاب اسلامی، کنشگری در عرصه بین الملل، تجربیات کار در عرصه بین الملل، گفتمان مهدویت در جهان اسلام و کلیات قفقاز شناسی برای افراد شرکت کننده در این دوره در نظر گرفته شده است.

احمدی تاکید کرد: سعی بر آن شده که با در نظر گرفتن سرفصل های تخصصی  مورد نیاز مخاطب و ارتقاء کیفیت دوره ها، موجب تقویت و رشد فکری و قوای اندیشه شرکت کنندگان شده و شاهد آشنایی افراد با فضای موجود در عرصه بین الملل و منطقه قفقاز و توانایی فعالیت و کنشگری در عرصه های مختلف باشیم. 

دبیر قرارگاه منطقه ای قفقاز سازمان بسیج دانشجویی در پایان گفت: افراد حاضر در این دوره در این علاوه بر شرکت در برنامه های آموزشی، در برنامه های فرهنگی متناسب با  دوره شرکت خواهند کرد و تمامی برنامه های در نظر گرفته شده در راستای موارد آموزشی دوره است.


شنبه 07 مرداد 1402 ، 15 : 15

کد خبر :

بازدید : 114
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها