دوشنبه 03 اردیبهشت 1403    2024/4/22

چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 33 : 12

کد خبر :

نماینده شیراز و زرقان در مجلس :

بخش خصوصی بازوی توانمندی برای دولت است

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش خصوصی بازوی توانمندی برای دولت است.

به گزارش خبرنگار سبحان ، ابراهیم عزیزی صبح چهارشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توزیع اعتبارات فرمانداری شیراز بیان کرد: بخش خصوصی بازوی توانمندی برای دولت و عاملی برای رفع عقب ماندگی‌های است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی با تنگ نظری مانع از واگذاری کارها به بخش خصوصی می‌شوند و یا مدام مانع تراشی می‌کنند که این اشتباه بزرگی است.

او با تاکید بر جذب حداکثری اعتبارات خاطرنشان کرد: از مدیران شهرستان انتظار می‌رود همین اعتبارات اندک را جذب کنند و اگر مدیری نتواند موفق عمل کند، نهایت اجحاف را در حق مردم شهرستان انجام داده است.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در عین حال اظهار کرد: مدیران شهرستان در جذب اعتبارات تنها نگاهشان به داخل نباشد بلکه برای جذب اعتبار از مرکز و وزارت خانه‌ها نیز چانه زنی کنند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجموع اعتبارات شهرستان نیز گفت: امروز یک پروژه کلان چندین هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد که مفهوم این مسأله این است که با اعتبار صرف دولتی نمی‌توان هیچ پروژه کلانی را انجام داد لذا باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی را پای کار آورد.


چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 33 : 12

کد خبر :

بازدید : 155
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها