پنجشنبه 30 فروردین 1403    2024/4/18

چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 44 : 11

کد خبر :

اداره کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد:

۷ مرکز اهدای خون پذیرای عزاداران حسینی است

اداراه کل انتقال خون استان تهران اعلام کرد: هفت مرکز اهدای خون در استان تهران میزبان عزاداران حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا خواهند بود.

به گزارش سبحان،  از اداره کل انتقال خون استان تهران، مراکز اهدای خون وصال شیرازی، شهرری، تهرانپارس، ستاری، پیروزی، ورامین و شهریار در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال خواهند بود و داوطلبان اهدای خون می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

در روز تاسوعای حسینی، ۵ مرکز اهدای خون وصال شیرازی، شهرری، تهرانپارس، ستاری و پیروزی، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ خواهند بود، مرکز اهدای خون شهریار از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب و مرکز اهدای خون ورامین از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر از داوطلبان اهدای خون میزبانی خواهند کرد.

در روز عاشورای حسینی، ۵ مرکز اهدای خون وصال شیرازی، شهرری، تهرانپارس، ستاری و پیروزی از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب فعال خواهند بود، مرکز اهدای خون شهریار از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب و مرکز اهدای خون ورامین از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعدازظهر میزبان داوطلبان اهدای خون خواهند بود.

دراین گزارش تصریح شده است مرکز اهدای خون وصال شیرازی نیز در روز چهارشنبه ۴ مرداد همزمان با هشتم محرم الحرام تا ساعت ۱۱ شب میزبان اهداکنندگان خون است.

به گزارش سبحان پویش نذر خون امسال نیز مانند چند سال گذشته از اول ماه محرم تا پایان ماه صفر در سراسر کشور اجرایی شده است، پویشی که تقریبا یک دهه است که به عنوان یک نذر انسان دوستانه و نجات بخش در این ایام خاص مورد توجه مردم کشورمان قرار گرفته و همه ساله در این ایام شاهد افزایش آمار اهدای خون هستیم.

شعار پویش نذر خون امسال را «اهدای خون؛ فرهنگ حسینی و نذر عاشقان» است امیدواریم با حضور مردم در مراکز انتقال خون سراسر کشور شاهد صحنه‌های ایثار و نوع دوستی و انسجام ملی باشیم.

۷ مرکز اهدای خون پذیرای عزاداران حسینی است


چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 44 : 11

کد خبر :

بازدید : 69
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها