سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 53 : 9

کد خبر :

وزیر دفاع: تجهیزات نیروهای مسلح در مرزهای کشور کامل است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تجهیزات مورد استفاده در مرزها کامل است و هر چیزی نیروهای مسلح ما نیاز داشته‌اند در اختیار آنها قرار گرفته است.

به گزارش سبحان ، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از کامل بودن تجهیزات مورد استفاده در مرزهای کشور خبر داد و گفت که هر چیزی نیروهای مسلح ما در مرزها نیاز داشته اند در اختیار آنها قرار گرفته است. 

بحث امنیت مرز‌ها برای هر کشوری از اهمیت بالایی برخوردار است و در کشور ما نیز بحث امنیت و نفوذناپذیری مرزها از مسائلی بسیار مهمی است که همواره مورد تاکید مسئولان دفاعی، نظامی و امنیتی بوده است.

ایستادگی مرزبانان در مقابل تروریستها، اشرار و معاندان

مرزهای جمهوری اسلامی ایران با تلاش و جانفشانی مرزداران و نیروهای امنیتی جزو امن‌ترین مرزهای دنیاست و تا کنون هم برای حفظ این امنیت شهدای بسیاری تقدیم شده است.

حملات تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان و تلاش آنها برای ورود به کشور از طریق مرزهای میهن اسلامی همواره با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند مواجه شده که در یکی از آخرین درگیری‌ها متاسفانه پنج تن از مرزبانان عزیز ایران اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

این مرزبان برای دفاع از کشور و مردم تا پای جان در مقابل اشرار و معاندین ایستادگی کردند. البته بعد از شهادت این مرزبانان دلیر شبهاتی درباره بحث تجهیزات نیروهای مرزبانی مطرح شد. برخی با انتشار تصاویری به مقایسه وضعیت مرزهای کشورمان با ترکیه پرداختند.

ترکیه الان خودش در مرزها درگیر مسائل امنیتی و نظامی است

 وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به این شبهات ضمن تاکید بر امنیت مرزهای کشور گفت: از نظر امنیت شما هیچ کشوری در دنیا مانند ایران را نمی‌توانید پیدا کنید.

وی در باره مقایسه مرزهای کشورمان با کشورهایی مثل ترکیه گفت: ترکیه الان خودش در مرزها درگیر مسائل امنیتی و نظامی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: مرزهای ما الحمدالله شرایط خوبی دارد و فکر نمی‌کنیم هیچ کشوری این استحکام را در مرزها داشته باشد.


چهارشنبه 04 مرداد 1402 ، 53 : 9

کد خبر :

بازدید : 85
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها