جمعه 22 تیر 1403    2024/7/12

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 9 : 14

کد خبر :

توضیح حادثه تروریستی محور تفتان-خاش از زبان رئیس پلیس راهور

رئیس پلیس راهور فراجا در توضیح چگونگی حادثه تروریستی تفتان- خاش توضیح داد و گفت: این عملیات تروریستی و کور با استفاده از حربه دریافت امداد و کمک صورت گرفت.

به گزارش سبحان ، سردار کمال هادیانفر روز سه شنبه در حاشیه تشییع سه تن از چهار شهید پلیس راه سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران گفت: همکاران پلیس راهور در سراسر کشور در جاده‌ها تامین نظم و امینت را عهده دارند و در جنوب شرق هم همین مسئولیت را داشتند.

وی ادامه داد: این شهدا در جهت امداد رسانی و ایجاد نظم جاده‌ای حین گشت زنی بودند که دشمن تحت عنوان امدادخواه به طرف پلیس گشت راه آمده و در یک عملیات غافلگیری دست به شهادت ماموران راهور زده است.

رئیس پلیس راهور با تاکید بر تروریستی بودن این حادثه گفت: آنچه مشخص است توطئه این افراد و حامیان آنها خنثی خواهد شد و عاملان این جنایت به زودی به دست سربازان امنیت کشور به سزای اعمالشان خواهند رسید.

سردار هادیانفر تاکید کرد: آنچه باید گفت این است که دشمن زبون هر روز با یک روش در سراسر دنیا بر علیه مسلمانان فعالیت می‌کند و یک روز با آتش زدن کلام الهی و یک روز با حیله و فریب برای ایجاد یاس و ناامیدی و روز دیگر هم دست به سلاح می شوند.

به گفته او، عوامل فریب خورده دشمن به امید دریافت پول، اقامت در کشورهای اروپایی و از این قسم زبونی ها دست به جنایت و شهادت فرزندان انقلاب زده و متوسل به ترور می شوند که هیچ راه فراری برای آنها وجود ندارد.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 9 : 14

کد خبر :

بازدید : 163
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها