چهارشنبه 02 خرداد 1403    2024/5/22

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 14 : 13

کد خبر :

هشت واحد مسکونی به مددجویان بخش سیوان ایلام واگذار شد

هشت واحد مسکونی در آیینی و با حضور مجموعه مدیران کمیته امداد استان در روستای چنارباشی به مددجویان بخش سیوان ایلام واگذار شد.

به گزارش خبرنگار سبحان ، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام روز سه شنبه در این آیین با اشاره به اینکه رفع دغدغه مسکن مددجویان از برنامه‌های مهم این نهاد است؛ گفت: بیش از یک هزار و ۷۵۰ خدمت مسکن طی یکسال گذشته به مددجویان این استان ارائه شده است.

رضا طاهری بیان کرد: برای ساخت هر یک از این واحدهای مسکونی بیش از سه میلیارد ریال با مشارکت کمیته امداد، بنیاد مسکن و خیرین هزینه شده است.

وی با اشاره به نیاز مسکن مددجویان روستایی استان یادآور شد: با مشارکت بنیاد مسکن و دستگاه‌های دیگر تعداد ۲۵۰ واحد مسکونی ویلایی برای مددجویان روستایی در چند شهرستان استان ساخته می شود و زمین آنها نیز تأمین شده است.

رئیس کمیته امداد بخش سیوان ایلام نیز در این آیین گفت: این واحدهای مسکونی با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن و با استفاده از کمک های بلاعوض و وام بانکی تکمیل و امروز واگذار شدند.

نقی مومنی افزود: سال گذشته عملیات ساخت تعداد ۱۱ واحد مسکونی برای مددجویان این بخش آغاز که امروز هشت واحد آنها واگذار و و در آینده نزدیک سه واحد دیگر به مددجویان منطقه واگذار می شود.

وی ادامه داد: ساخت ۶ واحد مسکونی دیگر نیز امسال مددجویان بی سرپناه این بخش مصوب شده که در آینده عملیات ساخت آنها آغاز می شود.

بخش سیوان در ۲۰ کیلومتری ایلام واقع است.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 14 : 13

کد خبر :

بازدید : 138
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها