شنبه 29 اردیبهشت 1403    2024/5/18

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 45 : 12

کد خبر :

فرمانده انتظامی کل کشور:

سردار رادان: سرنخ‌های خوبی از عاملان حادثه تروریستی پلیس راه خاش به دست آمد

فرمانده انتظامی کل کشور گفت: سرنخ‌های خوبی از عاملان حادثه تروریستی پلیس راه خاش به دست آمد.

به گزارش خبرگزاری سبحان ، سردار رادان در حاشیه بازدید از کلانتری 16 زاهدان با تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش اظهار داشت: طبیعی است در جهاد و مبارزه علیه زشتی‌ها، درگیری میان حق و باطل همواره وجود داشته و هرکسی که بخواهد تخطی کند به سزای عمل خود می‌رسد همان طور که عاملان حادثه کلانتری16 همان روز به هلاکت رسیده و به سزای عمل خود رسیدند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش همکاران راهور و پلیس راه ایجاد نظم و انضباط ترافیکی برای جلوگیری از تلفات جاده‌ای است، افزود: سرنخ‌های خوبی از عاملان حادثه تروریستی پلیس راه خاش به دست آمده است.

فرمانده انتظامی کل کشور با بیان اینکه حتما و بدون تردید عاملان این حادثه به سزای عمل خود می‌رسند، تصریح کرد: به مردم قول می دهیم هرکسی قانون شکن باشد برابر قانون با وی برخورد می‌شود.

به گزارش سبحان ، در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و کوردلان معاند به واحد گشت پلیس راه در محور خاش به تفتان متأسفانه چهار نفر از مأموران غیور پلیس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

تروریست‌های کور‌دل به صورت کاملاً بزدلانه اقدام به ترور مأموران گشت پلیس راه که در حین انجام وظیفه بودند کرده و به سرعت از محل متواری شدند.

این گزارش می‌افزاید: تروریست‌ها امروز با کمین در مسیر خودروی پلیس راه خاش به تفتان‌، سمند پلیس راه را به رگبار بستند.

در این حادثه تروریستی استواریکم محمدرضا اسماعیلی، استواریکم رضا شیخی، استواریکم حسن وحیدی و ستوان‌یکم مهدی الله‌پور به فیض شهادت نائل آمدند.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 45 : 12

کد خبر :

بازدید : 58
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها