يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 41 : 12

کد خبر :

وداع با شهیدان مدافعان امنیت در اهواز:

غم و اندوه همرزمان در بدرقه شهیدان

آیین وداع و بدرقه با پیکر شهیدان علی غلامی و سلمان غریبی امروز در میان غم و اندوه همرزمان این شهیدان در ستاد فرماندهی انتظامی اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سبحان، از  اهواز، آیین وداع و بدرقه با پیکر شهیدان علی غلامی و سلمان غریبی  امروز در میان غم و اندوه همرزمان این شهیدان در ستاد فرماندهی انتظامی اهواز برگزار شد.

در آیین بدرقه و وداع با این شهید گرانقدر، استاندار، رئیس کل دادگستری، دادستان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، مرزبانی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان و خانواده این شهید گرانقدر حضور داشتند.

بعد از مراسم وداع با پیکر شهیدان شهید علی غلامی و شهید سلمان غریبی پیکر پاک این شهیدان والامقام برای تدفین به شهرستان ایذه تشییع می شود.

روز گذشته ماموران پاسگاه انتظامی "هلایجان" در اجرای حکم دستگیری سارقان مسلح در مخفیگاهشان واقع در روستای "بیشه شیرین" وارد عمل شدند. که سارقان به محض مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند که در آتش متقابل یکی از متهمان به هلاکت رسید. در این درگیری 2 تن از ماموران پلیس به نام های ستوانیکم "علی غلامی" و ستوانسوم "سلمان غریبی" به شهادت رسیدند.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 41 : 12

کد خبر :

بازدید : 65
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها