سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 19 : 11

کد خبر :

قبول استعفای صیامی در مجمع فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی

استعفای رئیس فدراسیون دوومیدانی در مجمع فوق‌العاده این فدراسیون مورد قبول قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری سبحان ، مجمع فوق‌العاده فدراسیون دوومیدانی صبح امروز (سه‌شنبه - 3 مرداد) در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع، محمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان، مهین فرهادی‌زاد نایب رئیس کمیته ملی المپیک، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و افشین داوری سرپرست فدراسیون دوومیدانی حضور داشتند. این در حالی بود که هاشم صیامی، رئیس مستعفی فدراسیون دوومیدانی در این مجمع حضور نداشت.

در مجمع امروز 33 نفر از اعضای مجمع به استعفای صیامی رأی مثبت داده شد.

پولادگر در این مجمع گفت: مطمئنم هر تصمیمی که امروز گرفته شد، بدون در نظر گرفتن اسم‌ها و با در نظر گرفتن جایگاه این رشته بوده است. دوومیدانی یک رشته پرمدال و پرمخاطب است و این مسئولیت همه است که بهترین تصمیم را بگیرند.

معاون وزیر ورزش افزود: کاری به اتفاقات رخ داده در شیراز ندارم و این حواشی مربوط به قبل از این رویداد می‌شود. متأسفانه در این رشته اتفاقاتی رخ داد که تا به حال نشنیده بودم. همه ما باید تلاش کنیم که مسیر پیش رو برای این رشته پر از موفقیت باشد و همه همراهی کنیم که این رشته به اوج برسد. تعداد مدال‌های دوومیدانی در المپیک باید خیلی بیشتر از یک مدال باشد و انتظار داریم که کیسه این رشته پر از مدال‌های رنگارنگ باشد.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 19 : 11

کد خبر :

بازدید : 68
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار ورزشی

پربازدیدترین ها