پنجشنبه 30 فروردین 1403    2024/4/18

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 42 : 10

کد خبر :

استانداردتمام خودرو های وارداتی توسط سازمان استاندارد تأیید شد

رئیس کمیسیون سلامت ،محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت:استاندارد تمام خودرو های وارداتی توسط سازمان استاندارد تأیید شد.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری سبحان ، مهدی پیرهادی در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: پاکبانان باید از ساعت چهار صبح به خیابان ها بیایند و تا شب فعالیت کنند و امتیازاتی در گذشته برای نواحی در نظر گرفته شده بود و درخواست بنده این است که شهرداری در حوزه خدمات شهری، امتیازات مشخصی را برای نواحی در نظر بگیرد و وضعیت حقوق و دستمزد و گروه شغلی این افراد را مورد توجه قرار دهد.

وی ادامه داد: قم و اراک در ۲ روز گذشته تعطیل بودند که این نشان می‌دهد باید تغییراتی در قانون هوای پاک صورت بگیرد ،چراکه برای ذرات کمتر از ۱۰ میکرون در قانون، موردی دیده نمی شود.

پیرهادی ضمن اشاره به تشدید آلودگی هوا در زمستان افزود: در سال های اخیر، هرساله بنده پیش از آغاز آلودگی هوا در زمستان تأکید کردم که دستگاه های مربوطه باید اقدامات خود را آغاز کنند، وزارت نیرو یکی از دستگاه هایی است که باید از امروز تلاش خود را آغاز کند و وزارت نفت نیز توضیح دهد که برای طرح کهاب چه اقدامی انجام داده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان استاندارد در اجرای قانون هوای پاک مجموعه ای پیشرو بوده است، گفت: اقدامات سازمان استاندارد قابل تقدیر است.

وی افزود: با سازمان استاندارد تماس گرفته شد و اعلام کردند که استاندارد تمام خودروهایی که وارد شده را تأیید می کنند و این حاشیه سازی ها از سوی کسانی است که تمایلی به وارادات خودروهای با کیفیت ندارند.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 42 : 10

کد خبر :

بازدید : 56
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها