سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 32 : 9

کد خبر :

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش:

شناورهای ارتش را به موشک ابومهدی تجهیز می‌کنیم

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: با استقرار و نصب موشک ابومهدی بر روی شناورها می‌توانیم از منافع جمهوری اسلامی ایران در شمال اقیانوس هند و دریاهای آزاد، حراست کنیم.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری سبحان ،‌ دریادار حمزه‌علی کاویانی جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش صبح امروز در تشریح اهمیت موشک کروز ابومهدی در ارتقای توان رزم این نیرو گفت: اضافه شدن این موشک به سبد موشک‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، قدرت بازدارندگی و دفاعی نیروی دریایی را در عمق تکمیل می‌کند.

وی افزود:‌ با توجه به سواحل ما در منطقه مکران و شناورهای نیروی دریایی ارتش، با استقرار و نصب آن بر روی شناورها می‌توانیم از منافع جمهوری اسلامی ایران در شمال اقیانوس هند و دریاهای آزاد، حراست کنیم.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به ویژگی‌های موشک ابومهدی بیان کرد: این موشک پاسخگوی هرگونه تهدیدی در عمق دریا به ویژه شمال اقیانوس هند به‌عنوان محل ماموریت و مسئولیت نیروی دریایی ارتش است.

دریادار کاویانی تصریح کرد:‌ موشک ابومهدی با قابلیت‌ها و سَر جنگی بسیار پرقدرت می‌تواند پاسخگوی هر تهدیدی باشد.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله با این موشک بتوانیم قدرت بازدارندگی و زنجیره دفاعی خودمان را در کنار نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خلیج فارس و تنگه هرمز تا شمال اقیانوس هند و دریاهای آزاد و هر کجا که منافع جمهوری اسلامی ایران و ملت عزیز و نجیب ایران اسلامی باشد، تامین کنیم.‌ حتماً با دریافت این موشک و به کارگیری آن این توان ایجاد خواهد شد.


سه شنبه 03 مرداد 1402 ، 32 : 9

کد خبر :

بازدید : 56
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها