جمعه 22 تیر 1403    2024/7/12

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 47 : 13

کد خبر :

سازمان وظیفه عمومی فراجا

شرط وثیقه در راهپیمایی اربعین حسینی حذف شد

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان غیرغایب، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معافیت تحصیلی معتبر می‌توانند بدون نیاز به سپردن وثیقه و به صورت اینترنتی از طریق سامانه http://sakha.epolice.ir مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

به گزارش سبحان از پلیس، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مشمولان غیرغایب مشتاق به زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد تا ۲۵ شهریور می‌توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

مشمولان غیر غایب مشتاق زیارت عتبات عالیات و شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی در بازه زمانی ابتدای مرداد تا ۲۵ شهریور می‌توانند مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

مجوز خروج از کشور برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی برای مشمولان غیرغایب صادر می‌شود و مشمولانی که تعیین تکلیف خدمتی نشده‌اند به عنوان مشمول غایب تلقی شده و امکان دریافت مجوز خروج از کشور را ندارندغ بنابراین مشمولان غایب فقط در صورت تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و دریافت کارت پایان خدمت یا معافیت، امکان خروج از کشور را خواهند داشت.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی http://www.vazifeh.police.ir از آخرین اخبار این حوزه مطلع شوند.


دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 47 : 13

کد خبر :

بازدید : 64
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها