يكشنبه 24 تیر 1403    2024/7/14

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 6 : 12

کد خبر :

رئیس مجلس گفت:

مجلس هیچ درخواستی برای تغییر معاون سیاسی وزارت کشور نداشته است

رئیس مجلس گفت: مجلس هیچوقت از وزیر کشور درخواستی مبنی بر تغییر معاون سیاسی وزارت کشور را نداشته است. آقای وحیدی از من خواست تا وساطت کنم یک هفته تا ۱۰ روز از نمایندگان مهلت بگیرم تا معاون سیاسی وزارت کشور را تغییر دهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سبحان ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای در جریان نشست علنی امروز دوشنبه (2 مرداد) در پاسخ به تذکر نماینده شهررضا درباره تضییع حقوق نمایندگان از سوی وزیر کشور در ماجرای معاون سیاسی وحیدی گفت: بخشنامه معاون سیاسی وزارت کشور خلاف قانون بوده و خود وزیر کشور نیز 4 ماده از این بخشنامه را خلاف دانست و آن را اصلاح کرد و به طور کتبی به مجلس در این رابطه نامه نوشت.

مسئله دوم در این رابطه این است که مجلس هیچوقت از وزیر کشور درخواستی مبنی بر تغییر معاون سیاسی وزارت کشور را نداشته است. آقای وحیدی از من خواست تا وساطت کنم یک هفته تا 10 روز از نمایندگان مهلت بگیرم تا معاون سیاسی وزارت کشور را تغییر دهد. مردم باید بدانند که مجلس هیچگاه چنین درخواستی مطرح نکرده است.

بنده در جلسه غیرعلنی از نمایندگان درخواست کردم که این مهلت را به وزیر بدهند تا این مشکل در مهلت خواسته شده حل و فصل شود. حالا عده‌ای در تربیون‌ها پیدا می‌شوند که هم قانون تشخیص میدهند، هم اعمال قانون می‌کنند و هم حرف خلاف میزنند، ما به این افراد تذکر می‌دهیم که نباید مطالب  خلاف قانون را در مجالس عزای امام حسین بیان شود.


دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 6 : 12

کد خبر :

بازدید : 93
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها