سه شنبه 28 فروردین 1403    2024/4/16

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 41 : 10

کد خبر :

کهریزک پذیرای نذورات خیرین در ایام عزاداری سید الشهدا (ع)

 کهریزک همانند هر سال، میزبان عزاداران سید الشهدا (ع) و یاران با وفایش خواهد بود و نیکوکاران می‌توانند نذورات خود به صورت نقدی و یا در قالب مواد غذایی خام را به موسسه خیریه کهریزک اهدا کنند.

به گزارش سبحان، از موسسه خیریه کهریزک، هر ساله نیکوکاران بسیاری در ایام عزاداری سید الشهدا (ع)، در آسایشگاه خیریه کهریزک حضور می یابند و ضمن شرکت در مراسم سوگواری سومین امام شیعیان، نذورات خود را نیز ادا می کنند.

امسال نیز از اولین روز ماه محرم، مراسم سوگواری با حضور توانخواهان و مردم خیر اندیش در آسایشگاه کهریزک برگزار می شود و خیرین ارجمند می توانند با اهدا مواد غذایی خام و یا پرداخت مبالغ نذورات به صورت نقدی به آسایشگاه خیریه کهریزک، ضمن ادا کردن نذورات خود در ایام ماه محرم، 3200 نفر سالمند ، معلول، بیمار ام اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اتیسم موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند.

بنابراین نیکوکاران گرامی جهت پرداخت کمک های نقدی و یا اهدای نذورات به صورت مواد غذایی خام، می توانند از طریق راه‌های مجازی، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند و با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.comدرباره نحوه پرداخت غیر حضوری نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به توانخواهان کهریزک داشته باشند.


دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 41 : 10

کد خبر :

بازدید : 53
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها