يكشنبه 09 مهر 1402    2023/10/1

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 31 : 9

کد خبر :

بررسی سوال نماینده آبادان از وزیر تعاون در دستور کار مجلس قرار گرفت

سوال نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پارلمانی سبحان ، جلسه علنی روز دوشنبه (دوم مردادماه) مجلس شورای اسلامی با حضور ۱۹۵ نماینده به ریاست محمدباقر قالیباف دقایقی پیش آغاز شد.

در نشست امروز بررسی سوال سیدمجتبی محفوظی نماینده آبادان از سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار قرار دارد.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی نحوه سیاستگذاری دستگاه‌های متولی در حوزه مدیریت بازار کالاهای استراتژیک گندم و برنج در کشور هم در دستور کار امروز است. برای گزارش کمیسیون کشاورزی از وزیر جهادکشاورزی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران و مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها دعوت شده است.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در خصوص نحوه اجرای قانون رفع موانع تولید رقابتپذیر و ارتقای نظام مالی کشور و گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق وتفحص از شرکت‌های پتروشیمی دولتی در فروش و صادرات محصولات برای دستور جلسه امروز پیش بینی شده است.

گزارش کمیسیون عمران مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق وتفحص از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، ادامه رسیدگی به گزارش شوردوم کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح تأمین مالی و جهش تولید نیز قرار است امروز توسط نمایندگان در صحن مجلس مورد بحث وبررسی قرار گیرد.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح ساماندهی کارکنان دستگاه‌های موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه صنعت در دستور کار امروز صحن مجلس است.


دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 31 : 9

کد خبر :

بازدید : 18
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار سیاسی

پربازدیدترین ها