چهارشنبه 02 خرداد 1403    2024/5/22

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 14 : 9

کد خبر :

سیزدهمین حضور استاندار فارس در مرکز سامد:

گفتگوی مستقیم با مردم منجر به حل مشکلات ایشان می شود

دکتر ایمانیه برضرورت ارتباط مستقیم، بی واسطه و مستمر مسئولین با مردم تاکید کرد و گفت: گفتگوی مستقیم با مردم منجر به حل مشکلات ایشان می شود.
به گزارش سبحان و به نقل از ، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس دکتر محمدهادی ایمانیه صبح امروز، برای سیزدهمین مرتبه با حضور در مرکز سامانه ارتباط الکترونیکی دولت و مردم بصورت برخط مشکلات و دغدغه‌های ۱۸ نفر از هم‌استانی های عزیز را شنید و نسبت به حل آنان دستورات لازم را صادر کرد.
 
استاندار فارس در ابتدای این حضور، یکی از راه های ارتباط مستقیم و بی واسطه با مردم را دسترسی برخط از طریق مرکز سامد عنوان کرد و گفت: عمده مشکلات مردم در این سیزده جلسه‌ی حضور در مرکز ارتباط الکترونیکی دولت و مردم به حوزه های اشتغال، تسهیلات بانکی و موانع موجود در ادارات و سازمان های اجرایی استان است؛ در تلاشیم در حد امکان موانع و مشکلات مردم را حل کرده و گرهی از مشکلات ایشان باز کنیم.
 
 
دکتر ایمانیه با تاکید بر اینکه، حضور مستقیم و بی واسطه مسولان در بین مردم از ابتدایی ترین شاخصه های حکومت مبتنی بر مردم‌سالاری دینی است، اظهار داشت: گفت و گوی مستقیم با مردم شاید در کوتاه مدت منجر به نتیجه قابل انتظار از طرف ارباب رجوع نشود اما با لمس مستقیم مشکل مردم مسیرهای رفع و بهبود آن را به اولویت نخست خود تبدیل خواهیم کرد.

دوشنبه 02 مرداد 1402 ، 14 : 9

کد خبر :

بازدید : 55
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار استان ها

پربازدیدترین ها