سه شنبه 02 مرداد 1403    2024/7/23

يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 27 : 15

کد خبر :

دلار آزاد در آستانه ورود به کانال 47 هزار تومانی‌

قیمت سکه و دلار در معاملات امروز بازار ارز و طلا، با کاهش شدید مواجه شد، به گونه‌ای که دلار به کانال 47 هزار تومانی و سکه بهار آزادی به کانال 26 میلیون تومانی وارد شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری سبحان ، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، با افزایش ۱۱۰ ریالی، ۴۱ هزار و ۲۷۰ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۱۸ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در بازار ارز تهران و به نرخ توافقی صرافی در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۷۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۶۸ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۹۲۷ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، دلالان مقابل صرافی‌ها امروز ‌قیمت دلار آزاد را ۴۸ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام می‌کنند.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ با کاهش ۴۳۰ هزار تومانی به نرخ ۲۴ میلیون و ۶۶ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۴۶۰ هزار تومانی، به قیمت ۲۶ میلیون و ۹۸۷ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز با کاهش ۱۹۰ هزار تومانی، به نرخ ۱۴ میلیون و ۵۶۷ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز با کاهش ۱۶۰ هزار تومانی به قیمت ۹ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۸۲۲ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار با کاهش ۲۷ هزار تومانی به قیمت ۲میلیون و ۲۸۴ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۹ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ بدون تغییر قیمت ۱۹۶۳ دلار باقی ماند.


يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 27 : 15

کد خبر :

بازدید : 240
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اقتصادی

پربازدیدترین ها