شنبه 29 اردیبهشت 1403    2024/5/18

يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 25 : 14

کد خبر :

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان :

ظرفیت‌سازی استراتژیک برای تامین مسکن فرهنگیان

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره با اشاره به تعاملات راهبردی با آموزش و پرورش بر استفاده از ظرفیت‌های استراتژیک موجود در هلدینگ ساختمانی معلم برای تامین فرهنگیان تاکید کرد.

به گزارش سبحان،  از موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، حمیدرضا نجف‌پور کردی در مراسم تکریم مدیرعامل پیشین هلدینگ ساختمانی معلم با اشاره به اینکه در یک سازمان و به تبع آن در این موسسه مدیران اجرایی مرکز ثقل هستند، اظهار کرد: با این رویکرد در انتصابات مدیران افرادی ذیصلاح را انتخاب کردیم. وی ادامه داد: پیشبرد کارها و اقدامات اساسی موسسه باید با هم‌افزایی و هماهنگی در مجموعه و در چارچوب مسائل سازمانی دنبال می‌شود.

وی با اشاره به لزوم افزایش تلاش ها جهت تحقق ماموریت‌های موسسه گفت: همه ما بنا بر وظایف سازمانی در قبال جامعه و فرهنگیان همچنین با نگاه به فرمان مقام معظم رهبری، تکلیف داریم فضای کشور را آرام و امید خلق کنیم.

نجف‌پور کردی با تاکید بر اینکه این موسسه برای معلمان است و به شخص خاصی تعلق ندارد، اظهار کرد: امانت‌دار اموال معلمان هستیم و حق نداریم تابع مسئولیت‌ها در وظایف خود سستی یا در چارچوب سلایق سازمانی اقدام کنیم.بر همین اساس کارها و وظایف موسسه رو به جلو و در مسیر خود تکاملی است و جابجایی‌هایی در پست‌های مدیریتی داشتیم.

وی مهم ترین ماموریت این هلدینگ را ظرفیت سازی استراتژیک برای تامین مسکن فرهنگیان برشمرد و گفت: جلسات گوناگونی با وزارت مسکن داشتیم و اکنون در حوزه عملیاتی و کار اجرایی باید وارد عمل شویم، درحوزه تعاملات راهبردی با آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت‌های آنان باید وارد عمل شویم و از دارایی‌های بلااستفاده این وزارتخانه در جهت خلق ارزش و بازطراحی کاربردی برای فرهنگیان بهره گیریم.

مدیرعامل موسسه صندوق موسسه ذخیره فرهنگیان با اشاره به بررسی عملکرد تمام هلدینگ‌های این موسسه اظهار کرد: بر حوزه‌های عملکردی تمام هلدینگ‌ها نظارت داریم و امروز یکی از پرچالش‌ترین حوزه‌ها در پتروشیمی موضوع تجارت خارجی است.


يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 25 : 14

کد خبر :

بازدید : 58
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها