پنجشنبه 30 فروردین 1403    2024/4/18

يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 55 : 10

کد خبر :

برگزاری پویش حسینی در «شِش گوشه» شبکه شاد

شبکه‌ دانش‌­آموزی شاد برای ارتقای ظرفیت­‌های معنوی و دینی نوجوانان و جوانان و همچنین حفظ روحیه اعتقادی دانش­‌آموزان، پویش «شِش گوشه» را در ایام محرم و صفر برگزار می‌کند.

به گزارش سبحان ، از شبکه شاد، با فرا رسیدن ایام محرم و سوگواری سرور و سالار شهیدان، ایران اسلامی یکپارچه غرق در ماتم و عزا می‌شود، از همین روی شبکه‌ دانش‌آموزی شاد برای ارتقای ظرفیت‌های معنوی و دینی نوجوانان و همچنین حضور فعال دانش‌آموزان، پویش «شِش گوشه حسینه دانش‌آموزی ایران» را برگزار می‌کند.

در پویش «شِش گوشه» برنامه‌های متنوعی به صورت ویژه برای ایام محرم و صفر در شبکه شاد درنظر گرفته شده است. از جمله این برنامه‌ها می‌توان به «قهرمانان کربلا»، «حسینیه ادب»، «موکب رسانه‌ای معلی»، «صدای قلبم»، «تکیه نوجوانی» و «زیارت نیابتی» اشاره کرد.

بخش «قهرمانان کربلا» هفت کتاب صوتی با صدای محمد حسین پویانفر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با شنیدن این کتاب‌ها، آشنایی بیشتری با امام حسین و همراهان ایشان در کربلا کسب کنند. همچنین دانش‌آموزان می‌توانند با پاسخگویی به سوالاتی که از این کتاب‌ها طراحی شده، برنده هدایای ویژه شامل گوشی هوشمند، تبلت و ساعت هوشمند شده و در قرعه‌کشی ۱۰۰۰ سیم‌کارت ویژه نوجوانان شرکت کنند.

از جمله برنامه‌های شاخص این ایام پخش کلیپ‌های قدیمی و خاطره‌انگیز، نمایش موشن‌گرافیک و پخش زنده هیئات مذهبی، سخنرانی‌ها و مداحی است. برای نمونه هر روز ساعت ۱۶:۳۰ مراسم هیئت نوجوانان ثارالله از کانال‌های «مرشد» و «پخش زنده» به صورت مستقیم برای کاربران پخش می‌شود. ویژه برنامه‌های عزاداری و هیئات شهرهای مختلف ایران هر شب از ساعت ۲۱:۰۰ در کانال «نوا» پخش می‌شود و مراسم عزاداری حسینیه ادب از کانال «بچه‌های ایرانیم» هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به صورت زنده در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. همچنین امکانی فراهم شده است تا هیئت‌های مذهبی که تمایل دارند مراسم خود را در کانال‌های شاد به صورت زنده پخش کنند، با تامین کیفیت صوتی و تصویری مناسب و رعایت قوانین، محتوای خود را در اختیار کاربران قرار دهند.

کاربران با مراجعه به پلتفرم شاد و انتخاب «شش گوشه» از بخش «تابستان من» می‌توانند در پویش‌ها و رویدادهای متنوع شرکت کرده و حضوری فعال در عزاداری‌های سید و سالار شهیدان داشته باشند.


يكشنبه 01 مرداد 1402 ، 55 : 10

کد خبر :

بازدید : 51
• بزرگنمایی متن خبر


سرخط اخبار اجتماعی

پربازدیدترین ها